بهترین کلینیک کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو

متأسفانه امروزه به دلایل مختلف ریزش مو در افراد بسیار زیاد شده است. و بر اساس آمارهای جهانی نزدیک به نیمی از مردان کشورهای اروپایی مانند: جمهوری چک، اسپانیا و آلمان با این معضل مواجه هستند. هر چند که کشورهای آسیایی در این زمینه وضعیت بسیار بهتری از سایر نقاط دارند. اما در چند سال اخیر آمار این کشورها نیز رو به افزایش بوده است. در کشور ایران در سال های اخیر افراد زیادی بوده اند که به کلینیک کاشت مو مراجعه و اقدام به پیوند مو با استفاده از روش های مختلف نموده اما به دلایل مختلفی نتیجه لازم را دریافت نکرده اند.

هرچند که امروزه مراکز درمانی کاشت مو متعددی وجود دارند اما نداشتن اطلاعات کافی در مورد پزشکان، کارکنان، خدمات و تجهیزات این مراکز می تواند نتایج نامطلوبی به دنبال داشته باشد و فرد با وجود تقبل هزینه های بسیار بالا به نتیجه دلخواه خود نرسد. در این مطلب سعی می شود به ویژگی های بهترین مرکز کاشت مو پرداخته شود تا افراد با خیالی آسوده و اطمینان خاطر عمل کاشت مو خود را انجام دهند.

 

اصلی ترین ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو

امروزه تعداد کلینیک ها و مراکزی که در زمینه پوست و مو به مراجعین خدمات رسانی می کنند بسیار زیاد هستند. و همین باعث می شود که انتخاب برای افراد بسیار سخت شود. قبل از آنکه فرد برای کاشت موهای خود یک کلینیک یا مرکز تخصصی کاشت مو را انتخاب کند لازم است که به فاکتورها و نکات مختلفی توجه داشته باشد. مهم ترین ویژگی هایی که یک مرکز درمانی باید داشته باشد تا بتواند به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو از آن یاد کرد شامل موارد زیر هستند:

 

ادامه مطلب  روشهای پیشگیری و درمان افتادگی پوست

پزشک و متخصص های ماهر و باتجربه کلینیک کاشت مو

یک کلینیک هر چقدر هم که لوکس و شیک بوده و از به روز ترین لوازم دنیا برخوردار باشد و تمامی مجوزهای رسمی فعالیت را اخذ کرده باشد. اگر پزشک متخصص خوبی نداشته باشد نمی تواند انتخاب خوبی برای عمل کاشت مو باشد.  مو ارتباط مستقیمی با ظاهر و زیبایی دارد و لازم است که پزشک از تخصص و مهارت بالایی برای کاشت آن برخوردار باشد. اگرچه تخصص و دانش برای یک پزشک اهمیت بالایی دارد اما داشتن تجربه کاری و رزومه مناسب می تواند یک فاکتور مهم در انتخاب افراد باشد.  تجهیزات پزشکی روز دنیا اگر توسط پزشکان با تجربه و ماهر به کار گرفته شوند قطعاً نتیجه مطلوب و مناسبی به همراه خواهند داشت.

 

تجهیزات و امکانات مناسب کلینیک کاشت مو

همانگونه که تجهیزات بدون پزشک ماهر و باتجربه نمی توانند تضمین کننده کیفیت و نتیجه کاشت مو باشند. ماهرترین و باتجربه ترین پزشک ها نیز نمی توانند بدون دسترسی به تجهیزات مناسب کار مطلوب و باکیفیتی انجام دهند. کلینیک کاشت مو برای بهترین شدن باید از تجهیزات تخصص و روز دنیا برخوردار باشد. البته مدرن، شیک و لوکس بودن تجهیزات در صورتی مفید هستند که کارایی و اثربخشی بالایی نیز داشته باشند. متأسفانه امروزه بسیاری از مراکز و کلینیک ها از تجهیزات بسیار شیک و مدرنی برخوردار هستند که کیفیت بسیار پایینی دارند و این می تواند در نتیجه کار موثر باشد.

 

ادامه مطلب  مدت ماندگاری کاشت مو | کاشت مو چقدر دوام دارد ؟

بهترین کلینیک کاشت مو

داشتن مجوزهای رسمی فعالیت از وزارت بهداشت

داشتن مجوز رسمی فعالیت از وزارت بهداشت می تواند اهمیت بسیار زیادی برای کلینک های پوست و مو داشته باشد. افراد قبل از اقدام برای هر کاری باید از داشتن مجوزهای رسمی کلینک کاشت مو مطمئن باشند تا در صورت بروز هر گون مشکلی بتوانند از راه های قانونی پیگیر باشند.

کادر پزشکی فعال در کلینیک همگی باید مجوز رسمی و معتبر داشته باشند و همچنین تمامی استانداردهای تعیین شده از طرف وزارت بهداشت مانند سیستم های ایمنی، تهویه، اتاق های جراحی، اتاق معاینه، سالن انتظار، سرویش بهداشتی و … باید به خوبی رعایت شده باشد.

 

تنوع خدمات به مشتریان در کلینیک کاشت مو

امروزه افراد متعددی با اهداف مختلف پزشک و زیبایی قصد دارند که در موها، ابرو، ریش و سبیل، پوست و چهره خود تغییراتی ایجاد کنند. همچنین امروزه برای هر کدام از موارد عنوان شده روش ها و متدهای مختلفی وجود دارند که هر کدام می توانند برای افرادی خاصی مناسب باشند.

به عنوان مثال برای کاشت مو انواع روش های مختلف مانند روش کاشت مو FUT، FIT، BHT، SUT، PRP  و HRT وجود دارند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. یک کلینیک کاشت مو در صورتی می تواند ادعای بهترین بودن داشته باشد. که خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه کند. همچنین کلینک کاشت مو باید مطابق با استانداردهای روز دنیا آپدیت شود و از پزشکان متبحر و متخصص استفاده کند که بتواند نیاز مشتریان را به خوبی برآورده کند.

 

ادامه مطلب  علت کم پشتی ریش چیست و چگونه درمان می شود؟

جلب رضایت حداکثری مراجعین و داشتن کادر اداری مناسب

قطعاً هیچ فردی دوست ندارد نتیجه کاشت مو و سایر عمل ها به گونه ای باشد که دفعات متعدد به مراکز و کلینیک های مختلف مراجعه کند. تا مشکلات احتمالی را برطرف کند. یک کلینیک کاشت مو در صورتی می تواند ادعای بهترین بودن داشته باشد که بتواند حمایت و پشتیبانی بسیار خوبی از مراجعین خود داشته باشد.

  • ارائه خدمات تخصصی و باکیفیت می تواند در جلب رضایت و اعتماد فرد بسیار موثر باشد. مراجعین و افراد بیمار باید بتوانند به راحتی و در زمان مناسب مشکلات خود را با متخصصین در میان بگذارند و به دنبال راه چاره باشند. در حقیقت بهترین حمایت و احترامی که کلینیک می تواند برای مراجعین داشته باشد داشتن گوش شنوا می باشد.

 

  • همچنین باید توجه داشت که یک کلینیک کاشت مو و یا هر کلینیک درمانی دیگر علاوه بر پزشک باید دارای کارشناس، پرستار، مدیر و کادر مجرب باشد تا بتواند خدمات ارزنده ای به مراجعین ارائه کند. در صورتی که یک مرکز یا کلینیک یک کادر اداری مناسب نداشته باشد قطعاً بی نظمی های مختلفی رخ خواهد داد که سبب نارضایتی و سلب اعتماد مراجعین خواهد شد.

 

 

کلینیک کاشت مو در تهران

نحوه انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو

همانطور که گفته شد برای انتخاب بهترین کلینیک برای کاشت مو لازم است که به ویژگی های مختلفی توجه شود. خوشبختانه امروزه کلینک های متعددی وجود دارند که تمامی ویژگی های عنوان شده را دارند و این کار انتخاب را برای افراد سخت می کند. بعد از بررسی ویژگی ها و فاکتورهای عنوان شده برای یک کلینیک لازم است که برای انتخاب بهترین و مناسب ترین گزینه به موارد زیر توجه شود:

  1.     بررسی سوابق کاری کلینیک و پزشکان فعال در آن.
  2.     پرس و جو از مراجعین که می تواند بهترین و ملموس ترین شیوه برای انتخاب باشد.
  3.     بررسی دیدگاه و نظرات مراجعین و بیماران که معمولا در وبسایت ها و رسانه های دنیای مجازی عنوان می شوند.

سخن پایانی

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو با توجه به تعدد کلینیک ها در کشور کار بسیار سخت و دشواری است و لازم است که فرد ابتدا به ویژگی ها و فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشد که بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد. کلینیک زیبایی ره یا به عنوان یکی از باسابقه ترین مراکز کاشت مو با داشتن سابقه 15 ساله، پرسنل مجرب و متخصص، به روزترین تجهیزات و امکانات و خدمات متنوع می تواند بهترین انتخاب برای کاشت مو باشد.

 

ادامه مطلب  قیمت کاشت مو

کلینیک زیبایی ره یا انواع خدمات زیبایی پوست و مو و تناسب اندام نظیر تزریق فیلر ، لیفت صورت ، کاشت مو ، کاشت ریش و سبیل ، کاشت ابرو ، لیزر موهای زائد ، لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ ، مزوتراپی مو و …  را مطابق با استاندارهای روز دنیا و تحت نظر پزشکان متخصص ارائه می دهد. برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۲۲۰۲۷۲۴۵ – ۰۲۱۲۲۰۲۷۱۸۶ – ۰۲۱۷۲۸۰۳ تماس بگیرید.

2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله رو خوندین؟
از تزریق فیلر به عنوان روشی مفید برای مبارزه با…
همین حالا تماس بگیرید