همه چیز در مورد هزینه کاشت ابرو

بدون شک یکی از معیارهای تصمیم گیری در خصوص کاشت ابرو، هزینه های این خدمت زیبایی است. در صورتی که شما هم قصد کاشت ابرو دارید، در این مقاله به سوالات شما در خصوص هزینه کاشت ابرو پاسخ می دهیم.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

هزینه کاشت ابرو

آیا هزینه های کاشت ابرو زیاد است؟

اغلب کسانی که در خصوص کاشت ابرو تحقیق می کنند، بلافاصله به مزایای متعدد آن پی می برند و تنها سوالی که باقی می ماند در خصوص هزینه کاشت ابرو است.

کاشت ابرو از جمله خدمات زیبایی است که روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند. اگر از جمله افرادی هستید که ابروهای کم پشتی دارید یا به هر دلیلی دچار ریزش ابرو شده اید، بد نیست بدانید کاشت ابرو یکی از بهترین درمان ها و خدمات زیبایی است.

با کاشت ابرو می توانید ابروهای کاملا طبیعی داشته باشید و زیبایی را به چهره خود بازگردانید. هیچ یک از روش های دیگر همچون هاشور، تاتو و … به اندازه این روش طبیعی و بلند مدت نیست. در صورتی که از کاشت ابرو برای درمان کم پشتی یا ریزش ابروهای خود استفاده کنید، می توانید ابروهای خود را مشابه ابروهای طبیعی اصلاح کنید و به هر شکلی که دوست دارید فرم دهید. کاشت ابرو از جمله روش های کم عارضه و حتی بی عارضه است. این روش حتی در مقایسه با روش های کاشت مو بسیار ایمن تر محسوب می شود. بنابراین قابل پیش بینی است که روز به روز به محبوبیت آن اضافه شود. اما در خصوص هزینه کاشت ابرو باید گفت این روش در مقایسه با روش هایی همچون هاشور، تاتو و دیگر خدمات زیبایی مربوط به ابرو هزینه اولیه بیشتری دارد. هر چند در نگاه عمیق تر و با توجه به کیفیت این روش، هزینه بالاتر آن کاملا قابل توجیه است.

روش کاشت و تاثیر آن بر هزینه کاشت ابرو

مشابه کاشت مو، روش انتخاب برای کاشت نیز از عوامل تعیین کننده هزینه کاشت ابرو است. روش FIT که یک روش دستی است و در آن فولیکول های مو به صورت دسته ای برداشت و کاشته می شوند، با هزینه کمتری در مقایسه با روش FUT انجام می شود.

روش FUT روش دقیق تری است و نیاز به ظرافت و دقت بیشتری دارد. دیگر روش های مبتنی بر FUT همچون micro FUT که به روزتر می باشند و ظرافت بیشتری دارند نیز با هزینه های بالاتری انجام می دهند. روش های دستگاهی نیز به دلیل هزینه بالای دستگاه ها و تجهیزات، در مقایسه با روش های دستی هزینه بیشتری دارند. برای مثال روش SUT که یک روش مشابه FUT است و با دستگاه های مخصوص انجام می­شود، هزینه بیشتری دارد.

نمونه کاشت ابرو

تجربه و مهارت پزشک از عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

ممکن است قبل از اقدام به کاشت ابرو تصمیم بگیرید تا در خصوص هزینه آن از چند مرکز زیبایی، پرس و جو کنید. تفاوت قیمت ها در مراکز مختلف می تواند باعث سردرگمی شما شود. واقعیت این است که علاوه بر روش کاشت، تجربه و میزان مهارت پزشک متخصص زیبایی نیز تاثیر زیادی در قیمت و هزینه کاشت ابرو دارد. کاشت ابرو نیاز به طراحی ابرو دارد. پس از طراحی ابرو، کاشت باید با دقت زیاد و با خواب مناسب مو انجام شود تا کاملا طبیعی جلوه نماید. به همین دلیل پزشکانی که از مهارت کافی برای کاشت ابرو به صورت کاملا طبیعی برخوردار هستند، هزینه های بیشتری برای این خدمت مطالبه می نمایند.

شرایط متقاضی کاشت ابرو و تاثیر آن بر هزینه کاشت ابرو

بدون شک پزشک و مراکز خدمات زیبایی قبل از اعلام هزینه کاشت ابرو، از شما می­خواهند تا عکسی از ابروهای خود بفرستید یا این که در جلسه اول، تحت معاینه قرار بگیرید تا روش مناسب و حجم کاشت مورد نیاز برآورد شود. شرایط افراد با یکدیگر متفاوت است و میزان کم پشتی یا مشکلاتی همچون جای بخیه و … می تواند بر هزینه کاشت ابرو تاثیر داشته باشد.

یکی از مسائل مهمی که پزشک قبل از برآورد هزینه و انتخاب روش کاشت بررسی می کند، در خصوص تاتو و دیگر اقدامات زیبایی است که قبلا بر روی ابروهای خود انجام داده اید، هر چند کاشت ابرو بر روی تاتو قابل انجام است اما نیاز به ملاحظات خاصی دارد. بنابراین در صورتی که قبلا تاتو کرده اید و می خواهید بر روی تاتو، کاشت ابرو انجام دهید، ضمن این که باید به پزشک با تجربه تری مراجعه کنید، ممکن است لازم باشد هزینه بیشتری بپردازید.

مراحل کاشت ابرو

هزینه های لازم قبل از کاشت ابرو

معمولا قبل از کاشت ابرو نیاز به اقدام خاصی نیست و نیاز به پرداخت هزینه خاصی برای ایجاد آمادگی وجود ندارد. در صورتی که قبلا ابروهای خود را تاتو یا هاشور کرده اید و از شکل فعلی ابروهای خود راضی نیستید، حتما با پزشک متخصص زیبایی در این خصوص صحبت کنید. ممکن است لازم باشد برای پاک کردن تاتو اقدام نمایید تا شکل ابروهای شما پس از کاشت به آنچه که می خواهید نزدیک تر شود.

هزینه بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو تنها برای مدت کوتاهی نیاز به مراقبت های ساده دارد. در ادامه لازم نیست برای نگهداری از ابروهای کاشته شده هزینه زیادی را متحمل شوید. تنها نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که ممکن است به دلیل ماهیت بانک موی منتخب در کاشت ابرو، ابروهای شما نیاز به اصلاح بیشتری داشته باشند. 

پیشنهادات وسوسه انگیز و هزینه کاشت ابرو بسیار پایین

همانطور که گفته شد کاشت ابرو از جمله خدمات زیبایی بسیار ظریف و حساس است. کاشت ابرو به صورت طبیعی و با خواب مناسب مو نیاز به تجربه و تخصص زیادی دارد. بنابراین باید در انتخاب مراکز ارائه دهنده این خدمت، دقت زیادی داشته باشید و وسواس زیادی به خرج دهید. بسیاری از مراکز غیر متخصص، برای جلب توجه مشتری، کاشت ابرو را با هزینه بسیار پایینی انجام می دهند. از آنجایی که اغلب افراد برای زیبا تر شدن نیاز به کاشت ابرو دارند، این پیشنهاد برایشان وسوسه انگیز خواهد بود. اما باید توجه کنید که ممکن است نتیجه کاشت در این مراکز، برای شما رضایت بخش نباشد و حتی به زیبایی طبیعی چهره شما آسیب بزند. در بسیاری از موارد برای جبران خساراتی که این مراکز به شما وارد می­کنند، لازم است هزینه های زیادی بپردازید. بنابراین تنها به صرف این که مرکزی هزینه کاشت ابرو پایین تری دارد، به آن مراجعه نکنید و کیفیت کار را نیز حتما مد نظر قرار دهید.  

آیا کاشت ابرو مقرون به صرفه است؟

کاشت ابرو طبیعی ترین خدمات زیبایی ابرو است و هیچ روش مشابه این روش وجود ندارد. علاوه بر کیفیت، دلیل مقرون به صرفه بودن این روش، دائمی بودن آن است. این روش بر خلاف دیگر خدمات زیبایی ابرو، نیاز به ترمیم ندارد و برای مدت طولانی ماندگار است.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

هزینه کاشت ابرو در مقایسه با کاشت مو

با توجه به مشابه بودن فرایند کاشت ابرو و کاشت مو، بسیاری از افراد این دو درمان زیبایی را با یکدیگر مقایسه می کنند. هر چند حجم ابروها کمتر از حجم موهاست اما در خصوص هزینه ها نمی توان صرفا با نسبت حجم مو، برآورد هزینه را انجام داد. هزینه کاشت ابرو به دلیل دقت بالاتری که نیاز دارند و حساسیت بیشتری که دارد، بالاتر از حجم مشابه کاشت مو بر روی سر است. بنابراین نباید تصور کنید که هزینه کاشت ابرو یک دهم یا یک بیستم  هزینه کاشت موی سر خواهد بود. کاشت ابرو به دلیل پیچیدگی بیشتری که دارد به صورت محدودتری در مقایسه با کاشت مو انجام می شود و هر مرکز خدمات زیبایی، کاشت ابرو را انجام نمی دهد.