لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

روش های پزشکی و زیبایی

لیزر موهای زائد

بسیاری از ما در مورد لیزر موهای زائد شنیده ایم و خیلی هامون هم به روش شیوه سنتی همچنان اعتقاد داریم.

سوالی که در ذهن خیلی ها هم چنان وجود دارد این است که :

آیا لیزر موهای زائد دائمی هست ؟
عوارض لیزر موهای زائد چیست ؟
بهترین دستگاه های لیزر کدامند ؟

اگر سوالاتی از این دست ذهن شما رو مشغول کرده با ما تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد از روش‎های پزشکی و زیبایی است که طی آن با استفاده از اشعه دستگاه لیزر ، فولیکول‌های مو هدف قرار می گیرند. رنگدانه‌ موجود در فولیکول‌ مو ، انرژی لیزر را جذب کرده و در نتیجه از بین می روند. اگر شما هم از رشد موهای زائد در قسمت‎های مختلف بدن خسته شده‎اید و به دنبال راهی هستید که برای مدت طولانی با آنها خداحافظی کنید، لیزر موهای زائد، انتخابی درست و بجاست.

نکته مهم این است که می‎توانید از لیزر مو در هر نقطه‌‎ای از بدن استفاده نمایید و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد. استفاده از آن نسبت به سایر روش‎های دیگر، مقرون ‎به صرفه‎ تر است؛ چرا که برای مدت زمانی طولانی از شر موهای زائد خلاص خواهید شد. این در حالی که است که ماندگاری سایر روش‎های موجود کوتاه است.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند؟

در لیزر موهای زائد از پرتوهای لیزر با حرارت بالا در قالب یک تابش خفیف استفاده می‎شود. در طی آن، گرمای اشعه‎ های لیزر منجر به آسیب و تخریب فولیکول‌های مو خواهند شد.

فولیکول‎های مو دقیقا در زیر پوست قرار دارند. آنها مسئول تولید تارهای جدید مو هستند. اگر فولیکول‌ها از بین بروند ، تولید و رشد مو نیز از کار خواهد افتاد. حتی برخی از موهای شما نیز ممکن است در طی چند روز از اولین جلسه درمانی ریخته شوند. در مقابل آن استفاده از موچین، اصلاح و اپیلاسیون موها را به صورت سطحی از بین می‌برند، در این روش‎ها فولیکول‌های تولیدکننده مو، مورد هدف قرار نخواهند گرفت.
به طور کلی، لیزر یک فرآیند نسبتاً سریع محسوب می‎شود. درمان برای نواحی کوچکتر، مانند لب بالایی، ممکن است چند دقیقه طول بکشد. در نواحی بزرگتر مانند پشت یا سینه، به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.
اگر متخصص از ژل مسکن موضعی استفاده کند ، ممکن است حضور شما در مطب کمی بیشتر به طول بیانجامد.
با وجود میزان موفقیت بالای لیزر موهای زائد ، سرانجام فولیکول های مو بهبود می‎‌یابند و این امر منجر به تولید موی جدید می‎شود. برای کسب نتیجه بهتر لازم اس چندین جلسه درمانی داشته باشید.
آنچه تاثیرگذاری ایمن لیزر مو را تضمین می کند انتخاب متخصص و کلینیک زیبایی معتبر و مطمئن برای انجام کار است.

چرا بهتر است موهای زائد را لیزر کنیم؟

از مزایای لیزر موهای زائد می توان به موارد زیر اشاره کرد

مزایای لیزر پوست

دقت بالا

با استفاده از لیزر موهای تیره و درشت به طور انتخابی مورد هدف قرار خواهند گرفت. این امر سبب می‎شود تا از آسیب ‎دیدگی پوست اطراف به طور قابل ملاحظه‌‎ای پیشگیری شود.

سرعت

این روش در کوتاه‎ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. هر پرتوی لیزر در کسری از ثانیه اقدام به از بین بردن موهای زائد می‌کند. همچنین همزمان می‎توان تعداد تارهای زیادی را حذف کرد. مدت زمان لازم بستگی زیادی به اندازه منطقه‎‌ای دارد که هدف قرار گرفته است. به عنوان مثال ، برای از بین بردن مو در ناحیه‌‎ای مانند کمر ، مسلماً زمان طولانی ‎تری نسبت به برداشتن مو از لب بالا یا ابروها نیاز است.

مزایای لیزر پوست
مزایای لیزر پوست

نتایج ماندگار هستند

برخلاف سایر روش های سنتی برای از بین بردن موها مانند اپیلاسیون ، موم و یا اصلاح ، که در آن موها طی چند روز یا چند هفته رشد می‌کنند. موهایی که با استفاده از لیزر برداشته می‌شوند معمولاً برای چند ماه و حتی گاهی سالها ظاهر نخواهند شد. چنانچه موها دوباره رشد کنند ، بسیار نازکتر بوده و ریشه سستی خواهند داشت. در برخی افراد، مو به طور دائمی از بین می‎رود.

 

کلینیک زیبایی ره یا با مدیریت دکتر امید رحمانی و با بهره گیری از تجهیزات و امکانات روز دنیا به ارائه خدمات زیبایی پوست و مو از قبیل لیزر موهای زائد خانمها و آقایان،کاشت ریش و سبیل ، کاشت مو ، کاشت ابرو ، لاغری و … می پردازد.

در زمینه هزینه کاشت مو و هزینه کاشت ابرو هم میتوانین اطلاعات بیشتری کسب کنین.
برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره های 021220272450212202718602172803 تماس بگیرید.

تماس و مشاوره