هزینه کاشت ابرو در تهران آپدیت 1403

هزینه کاشت ابرو در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

این روزها کاشت ابرو به یکی از عمل‌های زیبایی پرطرف‌دار در میان خانم‌ها و حتی برخی از آقایان تبدیل شده است. کم پشتی یا بد فرم بودن ابروها را می‌توان با کاشت تارهای جدید اصلاح کرد و زیبایی چهره را دوچندان نمود. یکی از مسائل مهمی که در خصوص این عمل زیبایی وجود دارد، هزینه آن است. پیش از آن که به طور کامل به بررسی هزینه کاشت ابرو بپردازیم باید این نکته را در نظر بگیرید که انجام این عمل زیبایی، همچون یک آرایش دائمی نیز می‌باشد که کمک می‌کند از لوازمی همچون مداد یا سایه ابرو بی‌نیاز شوید؛ پس قطعاً این روش زیبایی ارزش هزینه کردن را دارد!

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

هزینه کاشت ابرو در سال جدید

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

اگر شما هم قصد انجام این عمل زیبایی را داشته باشید، قطعاً می‌خواهید هر چه زودتر از هزینه‌های آن مطلع شوید. زمانی که صحبت از کاشت ابرو می‌شود، اغلب ما به کاشت تارهای مو در ناحیه ابرو فکر می‌کنیم؛ اما ممکن است برخی‌ها، روش‌هایی همچون فیبروز، هاشور، تاتو و… را نیز به عنوان روش کاشت ابرو به شما معرفی کنند. اگر بخواهیم هزینه این روش‌ها را با هزینه کاشت ابرو دائمی مقایسه کنیم، باید گفت که این روش‌ها معمولاً هزینه پایین‌تری دارند. این در حالی است که کاشت تارهای مو در ابرو، باعث می‌شود نتیجه‌ای بسیار طبیعی‌تر داشته باشید.

همچنین این نوع کاشت، ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به سایر روش‌ها دارد و می‌توان آن را دائمی نامید. بدین ترتیب قیمت کاشت ابرو دائمی هر چه‌قدر هم که باشد، در طول زمان قطعاً برای شما مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. از سوی دیگر نیز باید به این موضوع هم اشاره کرد که اگر از کاشت ابرو برای درمان کم پشتی یا ریزش ابروهای خود استفاده کنید، می‌توانید ابروهای خود را مشابه ابروهای طبیعی اصلاح کنید و به هر شکلی که دوست دارید فرم دهید.

کاشت ابرو از جمله روش‌های کم عارضه و حتی بی عارضه است. این روش حتی در مقایسه با روش‌های کاشت مو بسیار ایمن‌تر محسوب می‌شود؛ بنابراین قابل‌پیش‌بینی است که روزبه‌روز به محبوبیت آن اضافه شود. بدین ترتیب در نگاهی عمیق‌تر و با توجه به کیفیت این روش، هزینه بالاتر آن کاملاً قابل‌توجیه خواهد بود. با این تفاسیر اگر تصمیمتان برای کاشت ابرو قطعی شده و می‌خواهید از هزینه‌های آن مطلع شوید، می‌توانید با کلینیک ره یا در تماس باشید: 02172803

هزینه کاشت ابرو تحت‌تأثیر چه عوامل و معیارهایی است؟

قیمت کاشت ابرو به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد که چند مورد از مهم‌ترین و مؤثرترین آن‌ها به شرح زیر است:

میزان تخصص و تجربه پزشک کاشت ابرو

هر پزشک با توجه به تخصص، مهارت و تجربه‌ای که در این حوزه دارد، هزینه متفاوتی هم دریافت می‌کند. کاشت ابرو نیاز به طراحی ابرو دارد. پس از طراحی ابرو، کاشت باید با دقت زیاد و با خواب مناسب مو انجام شود تا کاملاً طبیعی جلوه نماید. به همین دلیل پزشکانی که این عمل زیبایی را انجام می‌دهند باید از مهارت کافی برای کاشت ابرو به صورت کاملاً طبیعی برخوردار باشند. بدیهی است که در این حالت هزینه کاشت ابرو طبیعی هم بالاتر باشد.

دقت داشته باشید که کاشت ابرو از کاشت مو هم مهم‌تر است؛ زیرا ابرو بخش مهمی از چهره را تشکیل می‌دهد و همواره توجه مخاطبان و اطرافیان شما را به خود جلب می‌کند. کوچک‌ترین اشتباهی در کاشت ابرو می‌تواند باعث ایجاد تغییرات منفی در چهره شما شود. بدین ترتیب بهتر است در هنگام انتخاب متخصص، میزان تجربه و مهارت او را به هزینه‌ای که دریافت می‌کند ترجیح دهید.

موقعیت مکانی کلینیک

هزینه‌ای که برای کاشت ابرو در هر شهر پرداخت می‌شود، با شهرهای دیگر متفاوت است. همچنین ممکن است این هزینه در نقاط مختلف یک شهر نیز با هم تفاوت داشته باشد. دلیل این امر هم مربوط به پزشکان و متخصصانی است که در آن ناحیه فعالیت می‌کنند. به طور معمول در شهرهای بزرگ‌تر که پزشکان ماهرتری هم وجود دارند، هزینه کاشت بالاتر است. به طور مثال هزینه کاشت ابرو در تهران نسبت به بسیاری از شهرهای دیگر، بالاتر خواهد بود.

البته موضوع دیگری که باعث این اختلاف هزینه شده است، میزان تقاضا برای این عمل زیبایی است. معمولاً در شهرهای کوچک‌تر تقاضا برای کاشت ابرو کمتر است و جراحان تلاش می‌کنند تا با ارائه خدمات با قیمت‌های رقابتی، زیباجویان را به سمت خود جذب کنند. همچنین بسیاری از افرادی که ساکن شهرهای کوچک هستند ترجیح می‌دهند برای عمل‌های زیبایی از جمله کاشت ابرو به شهرهای بزرگی همچون تهران مراجعه کنند تا این کار را به یک متخصص باتجربه بسپارند. این موضوع نیز سبب افزایش بیش از حد تقاضا و در نهایت افزایش هزینه‌ها خواهد شد.

میزان تجهیزات کلینیک و به‌روز بودن آن

از دیگر عوامل مؤثر در هزینه کاشت ابرو، میزان تجهیزات کلینیکی است که کاشت را در آن انجام می‌دهید. هر چه‌قدر که یک کلینیک هزینه بیشتری برای تجهیزات خود صرف کند، هزینه بالاتری هم از مراجعان خود دریافت خواهد کرد. البته باید به این نکته هم توجه کرد زمانی که تجهیزات یک کلینیک پیشرفته‌تر باشند، نتیجه‌ای که از کاشت ابرو گرفته می‌شود نیز طبیعی‌تر و ماندگارتر خواهد بود.

روش کاشت ابرو؛ معیاری مهم در هزینه

دقیقاً مشابه هزینه کاشت مو، برای کاشت ابرو نیز روشی که انتخاب می‌کنید، از عوامل تعیین‌کننده هزینه نهایی خواهد بود. روش FIT که یک روش دستی است و در آن فولیکول‌های مو به صورت دسته‌ای برداشت و کاشته می‌شوند، با هزینه کمتری در مقایسه با روش FUT انجام می‌شود.

روش FUT روش دقیق‌تری است و نیاز به ظرافت و دقت بیشتری دارد. دیگر روش‌های مبتنی بر FUT همچون micro FUT که به‌روزتر می‌باشند و ظرافت بیشتری دارند نیز با هزینه‌های بالاتری انجام می‌شوند. روش‌های دستگاهی نیز به دلیل هزینه بالای دستگاه‌ها و تجهیزات، در مقایسه با روش‌های دستی هزینه بیشتری دارند. برای مثال روش SUT که یک روش مشابه FUT است و با دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود، هزینه بیشتری دارد.

تراکم موردنیاز برای کاشت

ابروی هر فرد با توجه به میزان کم پشتی و همچنین نقاط طاسی که دارد، نیازمند مقدار منحصربه‌فردی از تارهای مو خواهد بود. بدیهی است زمانی که میزان طاسی ابرو افزایش پیدا می‌کند و نیازمند تراکم بیشتری در کاشت می‌شوید، قیمت کاشت طبیعی ابرو دائمی نیز افزایش یابد.

قیمت کاشت ابرو بر اساس تراکم

بررسی ارتباط هزینه کاشت ابرو به مدل ابروی انتخابی شما و تعداد گرافت‌های موردنیاز

بسیاری از افرادی که ابروهای کم‌پشت دارند و یا تار ابروی نازکی دارند، فرم ابروی خاصی ندارند. این دسته از افراد ممکن است بخواهند که به کمک کاشت، فرم جدیدی به ابروهای خود بدهند. بدیهی است که دفرمه بودن ابروی این افراد باعث می‌شود تا کار کمی سخت‌تر شود و نیاز به تعداد گرافت‌های بیشتری باشد. همانطور که اشاره کردیم، با افزایش تعداد گرافت، هزینه کاشت ابرو نیز افزایش پیدا می‌کند.

از سوی دیگر مشکلاتی همچون جای زخم، بخیه، بریدگی و شکستگی‌ها نیز وجود دارند که می‌توانند فرم ابروی شما را به طور کامل تغییر دهند. در بسیاری از مواقع زیباجویان تنها تمایل دارند تا کاشت را برای یکی از ابروهای خود که دچار مشکل شده است انجام دهند. این در حالی است که برای قرینه‌سازی ابروها و حفظ فرم آن‌ها، کاشت باید در هر دو سمت انجام شود. این موضوع در نهایت منجر به افزایش هزینه کاشت خواهد شد.

قیمت کاشت ابرو بر اساس تراکم  

قیمت کاشت ابرو بر اساس میزان تراکم و همچنین قیمت کاشت هر تار ابرو، از مهم‌ترین مسائلی هستند که ذهن زیباجویان را درگیر خود می‌کنند. در این خصوص باید بدانید که ابروی هر زیباجو با توجه به تراکمی که دارد و همچنین تراکم مورد انتظارش، نیازمند تعداد گرافت‌های مختلفی است. در خصوص تعداد گرافت‌ها نیز تنها کسی که می‌تواند به خوبی نظر دهد، پزشک متخصص است. از سوی دیگر هزینه نهایی به روش انتخابی شما هم بستگی دارد. بدین ترتیب اگر برایتان مهم است که با توجه به تراکم ابرو از هزینه کاشت مطلع شوید، می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

هزینه کاشت ابرو در تهران

فارغ از اینکه در چه شهری قصد کاشت ابرو دارید، هزینه کاشت وابسته به همان عواملی است که به آن‌ها اشاره کردیم. بدین ترتیب نمی‌توان عدد مشخصی را به عنوان قیمت کاشت ابرو دائمی تهران اعلام کرد. البته شما می‌توانید از طریق تماس با شماره 02172803 و یا ارسال پیام در واتساپ به شماره 09903908580 از مشاوره رایگان کلینیک ره یا استفاده کرده و هزینه حدودی کاشت ابروهای خود را مشخص کنید.

کاشت ابرو چقدر هزینه دارد؟

بالا بودن هزینه کاشت ابرو ممکن است بسیاری از افراد را نسبت به انجام این عمل مردد سازد. در این خصوص باید به خاطر داشته باشید که پس از کاشت، شما می‌توانید ابروهای خود را اصلاح کنید. بدین ترتیب اگر هرگونه مشکلی با فرم ابروی خود داشته باشید، می‌توانید به راحتی آن را تغییر دهید. این در حالی است که پاک کردن تاتو و هاشور نیازمند زمان زیادی بوده و همچنین هزینه نسبتاً بالایی هم دارد.

از سوی دیگر شما می‌توانید پس از کاشت، حتی اقدام به رنگ کردن ابروهای خود کنید. بدین ترتیب برخلاف هاشور و تاتو، این آرایش دائمی، بسیار انعطاف‌پذیر است. با این توضیحات می‌توان نتیجه گرفت که کاشت ابرو هزینه‌ای کاملاً معقول و به‌صرفه دارد.

کاشت ابرو اقساطی در تهران

برای رفاه حال زیباجویان عزیز، کلینیک ره یا خدمات کاشت ابرو را به صورت اقساطی نیز ارائه می‌کند. شما می‌توانید با شرایطی استثنائی و پیش پرداختی جزئی، اقدام به کاشت ابرو در این کلینیک نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص نیز می‌توانید از طریق شماره زیر با مشاوران ما در ارتباط باشید: 02172803

هزینه‌های کاشت ابرو و ماندگاری آن

به طور کلی هزینه‌های کاشت ابرو به سه دسته تقسیم می‌شود و در کنار هزینه عمل کاشت، ممکن است شما قبل از کاشت و بعد از آن نیز مستلزم پرداخت هزینه‌هایی شوید. در حالت عادی قبل از کاشت ابرو هزینه خاصی برای پرداخت وجود ندارد؛ اما ممکن است آن دسته از افرادی که قبلاً ابروهای خود را تاتو یا هاشور کرده‌اند، مجبور به ریمو آن شوند که این موضوع می‌تواند هزینه‌هایی را به دنبال داشته باشد. اگر شما هم از افرادی هستید که اقدام به تاتو یا هاشور ابرو کرده‌اید و در حال حاضر قصد کاشت ابرو را دارید، بهتر است با متخصص خود در این خصوص صحبت کنید تا در صورت نیاز اقدام به پاک کردن آن نمایید.

مرحله بعدی در پرداخت هزینه کاشت طبیعی ابرو دائمی، پرداخت هزینه عمل است. در نهایت نیز پس از کاشت ابرو باید هزینه مراقبت‌های ساده آن را پرداخت کنید. البته دقت داشته باشید که در برخی مواقع ممکن است شرایط جسمانی فرد به شکلی باشد که پزشک، استفاده از داروهای خاصی را به او پیشنهاد کند تا میزان موفقیت کاشت و همچنین ماندگاری آن افزایش پیدا کند. این موضوع نیز می‌تواند هزینه نهایی کاشت را تا حدودی افزایش دهد.

هزینه کاشت ﺍبرو دائمی

یکی از روش‌های جالبی که برای کاشت ابرو وجود دارد، اکستنشن است که با نام کاشت موقت شناخته می‌شود. این روش کاشت همانطور که از نامش هم پیداست، موقت بوده و ماندگاری به اندازه نهایتاً یک هفته دارد. همچنین هزینه آن نسبت به هزینه کاشت ابرو دائمی بسیار پایین‌تر می‌باشد. البته اگر قصد انجام مستمر این نوع کاشت را داشته باشید، باید بدانید که کاشت دائمی هزینه به‌صرفه‌تری را برای شما به همراه خواهد داشت. 

سؤالات متداول

آیا هزینه کاشت ابرو شامل بیمه می‌شود؟

خیر. کاشت ابرو یکی از عمل‌های زیبایی محسوب شده و هیچ یک از عمل‌های زیبایی تحت پوشش بیمه نمی‌شوند.

هزینه کدام روش کاشت ابرو کمتر است؟

روش FIT و روش FUT پایین‌ترین هزینه کاشت ابرو را برای شما به دنبال دارند.

آیا هزینه کاشت ابرو در تهران گران‌تر از شهرستان‌ها است؟

بله. وجود متخصصان متعدد و کلینیک‌های بسیار پیشرفته در این شهر و همچنین تقاضای بالا برای کاشت ابرو در تهران باعث شده تا هزینه کاشت ابرو در تهران از سایر شهرستان‌ها بیشتر باشد.

آیا قیمت کاشت ابرو در سال ۱۴۰۳ افزایش داشته است؟

بله. با توجه به افزایش تورم، هزینه کاشت ابرو نیز در سال 1403 افزایش پیدا کرده است؛ اما این روش زیبایی ابرو، هنوز هم از روش‌هایی محسوب می‌شود که در طول زمان بسیار به‌صرفه خواهد بود.

دلیل ارائه خدمات کاشت ابرو با قیمت بسیار پایین در برخی کلینیک‌ها چیست؟

برخی از کلینیک‌ها برای جذب زیباجویان بیشتر، هزینه کاشت را تا حدود شگفت‌انگیزی کاهش می‌دهند. در چنین حالتی معمولاً زیباجویان خدمات باکیفیتی دریافت نمی‌کنند. بدین ترتیب بهتر است پیش از انتخاب یک کلینیک، نسبت به بررسی تخصص پزشکان و همچنین نمونه کارهای آنان اقدام نمایید.

آیا هزینه کاشت ابرو در هر قسمتی متفاوت است؟

هزینه کاشت در تمامی قسمت‌های ابرو یکسان می‌باشد و تنها عامل تعیین‌کننده مربوط به یک ناحیه، تراکم موهای آن می‌باشد. اگر تراکم تار مو کم باشد، هزینه کاشت افزایش می‌یابد؛ در غیر این صورت هزینه کاشت قسمت‌های متفاوت با تراکم یکسان (که نیازمند تعداد گرافت یکسانی هستند) کاملاً برابر می‌باشد.

آیا هزینه کاشت ابرو نسبت به هزینه انجام سایر روش‌های زیبایی ابرو بیشتر است؟

بله. کاشت ابرو از گران‌ترین روش‌های زیبایی ابرو محسوب می‌شود و دلیل آن نیز مزیت‌هایی همچون امکان اصلاح، امکان رنگ کردن و دائمی بودن آن است. البته کاشت ابرو در طول زمان نسبت به سایر روش‌های زیبایی، به‌صرفه‌تر است.

آیا امکان پرداخت هزینه کاشت ابرو به صورت قسطی هم وجود دارد؟

بله. بسیاری از کلینیک‌هایی که به فکر راحتی زیباجویان خود هستند، خدمات کاشت ابرو را به صورت اقساطی ارائه می‌کنند. کلینیک ره یا نیز شرایطی استثنائی را برای کاشت ابرو قسطی مراجعین خود فراهم کرده است.

هزینه تمام شده کاشت ابرو وابسته به چه عواملی است؟

هزینه کاشت به عوامل بسیار گوناگونی از جمله میزان تخصص و مهارت پزشک، تجهیزات کلینیک، موقعیت مکانی کلینیک، روش کاشت، تراکم ابرو و گرافت‌های موردنیاز شما بستگی دارد. البته مراقبت و مصرف داروها پس از کاشت نیز می‌توانند در هزینه نهایی مؤثر باشند.

آیا وضعیت ابرو در هزینه کاشت مؤثر است؟

بله. وضعیت ابرو تعیین‌کننده تعداد گرافت‌های موردنیاز می‌باشد که در نهایت تعداد گرافت‌ها می‌تواند به طور مستقیم بر هزینه کاشت ابرو تأثیر بگذارد.