کاشت مو در کلینیک ره‌یا

20 درصد تخفیف یا شرایط اقساط برای کاشت مو در کلینیک زیبایی ره‌یا کاملا تضمینی + مزوتراپی رایگان

نمونه کارها

کاشت مو چیست؟

کاشت مو نوعی درمان زیبایی به منظور جلوگیری از طاسی است. ممکن است از این روش برای ترمیم موهای آسیب دیده در اثر بیماری‌های مختلف نیز استفاده شود. در طی عمل کاشت مو، فولیکول‌های مو از منطقه‌ی برداشت استخراج شده و در منطقه‌ی هدف یا گیرنده کاشته می‌شوند. اکثر عمل‌های کاشت مو موفقیت آمیز هستند ولی ریشه گیری موها و شروع رشد مجدد آن‌ها ممکن است تا 9 ماه زمان ببرد.

کاشت مو چیست

نظرات مراجعین

مناسب چه افرادی ست؟

کاشت مو نوعی درمان زیبایی به منظور جلوگیری از طاسی است. ممکن است از این روش برای ترمیم موهای آسیب دیده در اثر بیماری‌های مختلف نیز استفاده شود. در طی عمل کاشت مو، فولیکول‌های مو از منطقه‌ی برداشت استخراج شده و در منطقه‌ی هدف یا گیرنده کاشته می‌شوند. اکثر عمل‌های کاشت مو موفقیت آمیز هستند ولی ریشه گیری موها و شروع رشد مجدد آن‌ها ممکن است تا 9 ماه زمان ببرد.

نحوه کاشت مو

پایه و اساس همه‌ی روش‌های کاشت مو یک چیز می‌باشد. با این وجود، هر یک نسبت به دیگر موارد، مزیت‌ها و نکات مثبت متمایزی دارند. در حال حاضر، این روش‌ها، اصلی‌تریم متدهای رایج در کلینیک‌های کاشت مو در سراسر جهان است. در این جا آن چه که لازم به ذکر است، عدم برتری مطلق یکی از این روش‌ها نسبت به دیگر موارد می‌باشد. هر یک از روش‌هایی که در ادامه به آن اشاره می‌گردد، در طول زمان با تحولات زیادی رو‌به‌رو شده و هم‌اکنون به بلوغی نسبی رسیده‌اند. به همین علت، برای هر داوطلب ممکن است روش خاصی، مناسب‌ترین روش شمرده گردد. مهم‌ترین نکاتی که باید در انتخاب روش کاشت موی مناسب هر فرد در نظر گرفته شوند عبارتند از:
     جنس موی فرد
     وضعیت بانک موی اهدا کننده
     وسعت و نوع جنس طاسی
     تراکم موی نهایی مورد نظر
     مدت زمان مورد نظر برای انجام درمان

نحوه کاشت مو

انواع کاشت مو

روش FIT

در این روش، به کمک یک پانچ، به صورت ناحیه‌ای فولیکول‌های ناحیه‌ی اهدا کننده برداشت شده، و پس از پردازش مجدد و دسته‌بندی به ناحیه مد نظر منتقل می گردند. با کاشته شدن گرافت‌های فولیکولی در این ناحیه، کار پایان خواهد پذیرفت.

روش FUT

اساس روش FUT بر استفاده از تمامی اجزا و بافت‌های تشکیل‌دهنده‌ی پوست محل رویش مو می‌باشد. به همین دلیل، برشی که از ناحیه بانک زده شده، عمیق‌تر از سایر روش‌ها بوده و کل سیستم رویش مو منتقل خواهد گردید.

روش SUT

در کاشت مو به روش SUT برای کلیه مراحل برداشت گرافت‌ها، شکاف‌گذاری روی پوست سر و کاشت مو از دستگاه‌های تمام اتوماتیک استفاده می‌شود. این موضوع مزیت‌های گوناگونی را با خود به همراه دارند که به آن جذابیت ویژه‌ای می‌بخشد.

روش FUE

در این متد، بر خلاف روش FUT که برداشت گرافت‌های فولیکولی با کمک یک نوار انجام می‌شد، این امر به صورت نقطه‌ای و پراکنده در کل ناحیه پشت سر انجام می‌شود.

روش DHI

در این روش هر دو مرحله‌ی برداشت و کاشت مو به صورت اتوماتیک و به کمک دستگاه، انجام می‌شود. همچنین در این روش بر خلاف دو روش دیگر، همزمان با برداشت فولیکول‌ها، ناحیه‌ی کاشت نیز آماده می‌شود. این روش برای داوطلبانی که الگوی ریزش موی آنان مطابق بر مدل مردانه یا طاسی نقطه‌ای است، توصیه می‌شود.

روش FUG

ممکن است شما با متدی موسوم به روش FUG نیز آشنا بوده و درباره‌ی آن اطلاعاتی داشته باشید. در واقع این متد به شدت با متد FIT و FUE شباهت داشته و هم‌نسل آن‌ها به شمار می‌رود. در این روش به گونه‌ای مشابه با دیگر روش‌ها، ابتدا از نقاطی از پوست سر، مو برداشته شده؛ سپس با پردازش مناسب در محل مد نظر کاشته خواهد شد

روش BHT

این روش به مقدار زیادی مشابه با روش SFIT بوده و تنها در جزئیات تکنیکی با یکدیگر تفاوت دارند. این روش، متدی مبتنی بر برداشت مو از نواحی اهدا کننده به جز ناحیه‌ی دور سر است. معمولاً ناحیه‌ی اهدا کننده مو در این حالت، شکم و سینه است

روش HRT

در روش HRT ما از دیگر نواحی مویی دریافت نخواهیم کرد؛ بلکه قصد کاشت موی مصنوعی روی سر را داریم. در این روش، ابتدا نمونه‌ای از موی طبیعی داوطلب در دستگاه دیجیتالی بررسی و آنالیز می‌شود. سپس بر اساس خصوصیات و ویژگی‌های تار موی یاد شده، موهای مصنوعی مخصوص همان فرد ساخته خواهد شد.

راه‌های ارتباطی ما

تهران، ابتدای خیابان فرشته (الهیه)، جنب مسجد، پلاک 142، واحد 104
هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

یکی از عوامل مهم تعیین کننده هزینه ، روش کاشت مو است. پزشک متخصص، با بررسی شرایط شما، روش مناسب برای کاشت مو را به شما پیشنهاد خواهد نمود.

در میان روش های مختلف، روش FUT که به صورت دستی انجام می شود و فولیکول های مو به صورت یکجا برداشته می شوند، در مقایسه با دیگر روش ها هزینه کمتری دارد. در صورتی که پزشک متخصص زیبایی، این روش را برای کاشت مو انتخاب کند، متحمل هزینه کمتری خواهید شد.

در میان روش های مختلف کاشت مو، برخی روش ها هستند که به کمک دستگاه انجام می شوند. این روش ها ممکن است به دلیل هزینه بالای دستگاه ها و تجهیزات، هزینه بیشتری داشته باشند. برای مثال روش SUT یک روش کاشت موی دستگاهی و مشابه FUT می باشند که از جمله روش های رایج کاشت مو به کمک دستگاه است. البته استفاده از این روش با وجود هزینه بیشتر، به دلیل مزایای متعدد از جمله رویش موی طبیعی، تراکم بسیار بالاتر، سریع بودن و … بسیار پرطرفدار است.

روش FIT که امروز رایج تر از روش FUT است، هزینه بیشتری در مقایسه با روش کاشت مو FUT دارد.

روش کاشت مو FIT، حساسیت بالایی دارد و فولیکول ها به صورت تکی از بانک مو استخراج شده و کاشته می شوند.

این روش نیاز به دقت بالایی دارد و زمان بیشتری می برد، بنابراین منطقی است که هزینه بیشتری داشته باشد.

برخی از روش های دیگر همچون MFIT که مبتنی بر روش FIT می باشند، نیز در مقایسه با روش FUT هزینه بیشتری دارند.

هزینه روش های مبتنی بر FIT نیز مشابه این روش می باشد و تفاوت زیادی ندارد.

کاشت مو قسطی

کاشت مو به صورت اقساط

با هدف جلب رضایت زیبایی‌جویان گرامی، در کلینیک ره یا این امکان فراهم است تا پرداخت به صورت قسطی و در چندین مرحله انجام شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره بهتر است با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

تفاوتی برای مردان و زنان هست؟

هم مردان و هم زنان، مخاطب درمان‌های ترمیم و پیوند مو هستند. با این وجود به دلیل تفاوت‌های متابولیسمی و فیزیولوژیک میان زنان و مردان، دلایل ریزش مو میان ایشان متفاوت بوده و به تبع آن، درمان‌های آن‌ها هم از الگوهای متفاوتی بهره می‌برد.

در زمینه این بحث، گفته می‌شود که علت اصلی ریزش مو در هر دو جنس، سندرم آلوپسی آندروژنیک است. با این وجود معمولاً الگوی ریزش موی مردانه از ناحیه جلوی سر و پیشانی شروع می‌شود و در ادامه به عقب حرکت می‌کند. اما در الگوی زنانه، عموماً این ناحیه فرق سر است که با ریزش رو به رو می‌گردد.

راه‌های ارتباطی ما برای دریافت اطلاعات بیشتر