روش های پزشکی و زیبایی

درمان سلولیت

سلولیت پوست ناصاف و پرتغالی مانند ران، لگن، باسن و شکم می باشد که از نظر سلامتی هیچگونه ضرری برای بدن ندارد اما از نظر زیبایی ظاهر ناخوشایندی دارد. این وضعیت در زنان شیوع بیشتری دارد و بسیاری از افراد سعی می کنند از طریق کاهش وزن ، ورزش ، ماساژ و کرم هایی که به عنوان راه حلی برای درمان سلولیت به بازار عرضه می شود ، ظاهر پوست خود را بهبود بخشند.

برخی گزینه های پزشکی نیز برای رفع سلولیت در دسترس می باشند که نتایج فوری یا طولانی مدت ندارد. بطور کلی درمان هایی که می تواند به طور موثر چربی را از بین ببرد اغلب تاثیری در درمان سلولیت ندارند.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

درمان سلولیت
درمان سلولیت

علائم سلولیت چیست؟

پوست ناهموار ، که ناشی از انباشت چربی غیر متابولیزه ، آب و مواد زائد به دام افتاده در زیر پوست است به سمت بافت همبند فیبری فشار می آورد و باعث گودی یا برجستگی پوست می شود. این وضعیت به عنوان سلولیت و گاهی اوقات به عنوان بافت پنیر کوک یا پوست پرتقالی توصیف می شود. سلولیت خفیف می تواند ظاهر ناخوشایندی نداشته باشداما در وضعیت های شدیدتر سلولیت باعث می شود پوست بسیار ناهموار شود. داشتن سلولیت بیشتر در نواحی ران و باسن است. اما بر روی سینه و شکم و بازوها نیز ممکن است وجود داشته باشد.

عدم درمان سلولیت مشکلی برای عملکرد بدن شما به وجود نمی آورد اما اگر وجود سلولیت شما را آزار می دهد کلینیک زیبایی ره یا برای رفع سلولیت از دستگاه اشتورز استفاده می کند که در حال حاضر بهترین دستگاه برای درمان سلولیت می باشد. همچنین در این مرکز خدمات لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ انجام می شود.

بهترین روش درمان سلولیت

زیبایی یک ضرورت است ، یک شادی ، یک حالت خوب ، یک رویا برای تشویق. چهره ای زیبا و اندامی زیبا نه تنها سلیقه زیبایی شناسی ما را برآورده می کند بلکه اعتماد به نفس نیز به ما می بخشد. روشهای متعددی برای رفع و درمان سلولیت ارائه شده است از ورزش و ماساژ گرفته تا درمان های کلینیکی. جدیدترین درمانی که برای درمان سلولیت در کشورهای پیشرفته دنیا استفاده می شود موج درمانی صوتی می باشد. در ادامه به معرفی این روش می پردازیم و سپس روشهای دیگر رفع سلولیت را بررسی می کنیم.

موج درمانی صوتی

موج درمانی صوتی یا AWT® کاربردهای جدیدی را در زمینه پوست ، ترمیم زخم ، سفت شدن پوست و درمان سلولیت بدست داده است. این روش به عنوان یک روش غیرتهاجمی می تواند به طور خاص مطابق با نیازها و خواسته های هر فرد باشد.

در ابتدا از اثر مکانیکی امواج صوتی برای تجزیه سنگهای کلیه استفاده می شد. مطالعات فعلی نشان می دهد که امواج صوتی اثرات بیولوژیکی ایجاد می کنند که در درمان های زیبایی نیز می تواند فرآیندهای متابولیکی را فعال کرده و خاصیت ارتجاعی بافت همبند را افزایش دهد. درمان موج صوتی می تواند برای درمان سلولیت و درمان چین و چروک و همچنین فرم دهی به بدن و سفت شدن پوست استفاده شود.

در سال 2004 اشتورز مدیکال اولین شرکت در سراسر جهان بود که با موفقیت خواص فیزیکی امواج شوک را تغییر داد تا بتواند از آنها به عنوان امواج صوتی ضربان دار در درمان سلولیت و شکل دادن به بدن استفاده کند.

موج درمانی صوتی یک روش ابتکاری برای رفع سلولیت ران ، پا ، بازو و هر نقطه دیگر بدن است.

این روش همچنین به عنوان شوک درمانی با موج صوت نیز شناخته می شود. این روش مدتها بود که در درمان های ارتوپدی استفاده می شد ، به مرور مشاهده شد که امواج شوک منجر به صاف شدن پوست در مناطق تحت درمان می شود. موج درمانی صوتی به ویژه در ترکیب با کرایولیپولیز بسیار موثر بوده است زیرا تکانه ها و شوک های کوتاه و قدرتمند قادر به شل کردن شدید بافت نسبت به دیگر روشها نظیر استفاده از تکنیک های ماساژ سنتی هستند و همچنین این روش معمولاً از نظر بیماران خوشایندتر است.
اثر طولانی مدت این موج درمانی صوتی جدید توسط بسیاری از پروژه های تحقیقاتی علمی و مطالعات مشاهده ای طولانی مدت تأیید شده است . شرکت اشتورز با روش علمی خود ، که نتیجه تحقیقات مداوم و سالها تجربه در زمینه پزشکی است ، دستگاه درمان سلولیت را در زیبایی شناسی حرفه ای را ارائه داده است.

دستگاه درمان سلولیت اشتورز با توسعه سیستم های نوآورانه استانداردهای جدیدی را در پزشکی زیبایی تعیین کرده است. کلینیک زیبایی ره یا بصورت حرفه ای و با مدیریت دکتر امید رحمانی درمان سلولیت را با بهره گیری از جدیدترین دستگاه درمان سلولیت اشتورز ارائه می دهد. هدف ما این است که شما را در بهترین حالت زیبایی ممکن قرار دهیم. با تخصص ما در استفاده از روش موج های صوتی در درمان سلولیت ، نشاط ، جوانی و زیبایی را به صورت کاملا طبیعی و غیرتهاجمی به اندام خود بازگردانید.

در موج درمانی صوتی با ترکیب منابع مختلف انرژی می توان به نتایج مطلوب دست یافت:

به عنوان مثال از امواج کوتاه و پرانرژی و متمرکز موج درمانی صوتی می توان برای تجزیه بافت چربی استفاده کرد. امواج شعاعی طولانی و کم انرژی در نزدیکی سطح پوست برای درمان کشش بافت همبند و درمان سلولیت استفاده می شود. تحریک تکانه های ارتعاشی ، هم ساختارهای بافتی و هم سیستم لنفاوی را در یک ناحیه بزرگ فعال می کند و می تواند به شل شدن عضلات کمک کند.

دیگر روشهای درمان سلولیت

درمان سلولیت با لیزر

لیزر درمانی

انواع مختلفی از لیزر درمانی برای درمان و درمان سلولیت استفاده می شود. در طی روش درمانی لیزر با حداقل تهاجم یک فیبر لیزر کوچک زیر پوست شما قرار می گیرد. انرژی لیزر نوارهای سخت زیر پوست را که باعث می شود سلولیت را ببینیم ، می شکند. این روش درمانی همچنین می تواند پوست شما را ضخیم کند که این مهم است. پوست اغلب در جایی که سلولیت تشکیل می شود نازک می شود. ضخیم شدن پوست می تواند به کاهش ظاهر سلولیت کمک کند.

درمان سلولیت با Cellfina Led

این روش پزشکی شامل فرو بردن یک سوزن در زیر پوست برای شکستن نوارهای محکم زیر پوست است که باعث می شود سلولیت ظاهر شود. آزمایشات نشان داده شده است که Cellfina dim باعث کاهش گودی پوست می شود.
درمان سلولیت با ورزش

ورزش

داشتن عضله بیشتر باعث می شود پوست صاف و محکم به نظر برسد. جایگزینی چربی با عضله همچنین می تواند باعث کاهش سلولیت شود.

آزاد سازی دقیق بافت به کمک خلاuum

در طی این روش ، متخصص پوست شما از دستگاهی استفاده می کند که دارای تیغه های کوچک برای برش نوارهای محکم است. بعد از برش نوارها ، بافت به سمت بالا حرکت می کند تا پوست فرو رفته پر شود و از بین برود. ممکن است یک درمان موثر برای کاهش سلولیت باشد.
آزاد سازی دقیق بافت به کمک خلاuum
کاهش وزن و سلولیت

کاهش وزن

وزن اضافی می تواند سلولیت را بیشتر نمایان کند. برای برخی از افراد کاهش وزن و ماندن در وزن سالم باعث کاهش میزان سلولیت می شود. اگر در هنگام کاهش وزن پوستی شل پیدا کنید سلولیت بیشتر قابل توجه است.

کربوکسی تراپی

در طی این روش پزشکی گاز دی اکسید کربن (CO2) درست در زیر پوست قرار می گیرد. CO2 با مونوکسیدکربن متفاوت است که می تواند کشنده باشد. عوارض جانبی احتمالی ناشی از کربوکسی تراپی ، ناراحتی در طول درمان و کبودی موقتی است.
کربوکسی تراپی
کرم و لوسیون و درمان سلولیت

کرم و لوسیون

محققان دریافته اند که برخی از کرم ها و لوسیون ها ممکن است برای درمان سلولیت تأثیر بگذارند. پیش از استفاده از کرم یا لوسیون سلولیت ، آن را روی یک ناحیه کوچک آزمایش کنید. برخی از افراد واکنش پوستی آلرژیک دارند. اگر در مدت ۴۸ ساعت واکنش پوستی پیدا نکردید. می توانید مقدار بیشتری از محصول را استفاده کنید. محصولات حاوی کافئین ممکن است باعث کم آبی بدن سلول ها شوند که باعث می شود سلولیت کمتر مشخص شود. برای حفظ نتایج باید هر روز محصول را استفاده کنید. محصولی که حاوی ۰٫۳٪ رتینول است نیز ممکن است تاثیری در رفع سلولیت داشته باشد. رتینول می تواند به ضخیم شدن پوست کمک کند که ممکن است میزان سلولیت را کاهش دهد. قبل از اینکه بفهمید رتینول می تواند به شما کمک کند باید این محصول را به مدت ۶ ماه یا احتمالاً بیشتر استفاده کنید. افرادی که از دستگاه استنشاقی آسم استفاده می کنند قطعاً باید از مصرف هر محصولی که حاوی آمینوفیلین است خودداری کنند. حتی کرم حاوی آن می تواند باعث مشکلات تنفسی شود.

رفع سلولیت با اندرمولوژی

این روش درمانی از دستگاهی استفاده می کند که به شما ماساژ عمیق می دهد و در عین حال پوست خود را با ابزاری شبیه خلا بلند می کند. سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) این مورد را به عنوان یک وسیله پزشکی تأیید کرد که احتمال کمی برای آسیب رساندن دارد. برخی از مطالعات هیچ تفاوتی در سلولیت بین زنانی که اندرمولوژی دریافت کرده اند و آنهایی که دریافت نکرده اند ، نشان نداده است. مطالعات دیگر نشان می دهد که زنانی که آن را دریافت کرده اند کاهش قابل توجهی داشته اند. این نتایج اما موقتی بود. به نظر می رسد در این روش برای مشاهده نتایج باید به درمان ادامه دهید.
رفع سلولیت با اندرمولوژی
لیپوساکشن با کمک لیزر

لیپوساکشن با کمک لیزر

لیپوساکشن یک روش پزشکی تهاجمی است که برای از بین بردن مقادیر کمی چربی به خوبی عمل می کند. در حالی که لیپوساکشن می تواند چربی ناخواسته را به طور بسیار موثری از بین ببرد. اما برای از بین بردن سلولیت توصیه نمی شود. این روش می تواند فرورفتگی را واضح تر کند. با این حال افزودن لیزر درمانی به لیپوساکشن ممکن است به خلاص شدن از سلولیت کمک کند. بطور قطعی نمی توانیم بگوییم لیپوساکشن با کمک لیزر موثر است یا خیر.

مزوتراپی

در طی این روش، شما یک سری تزریقات در منطقه (های) سلولیت دار انجام می دهید. مواد مختلفی از جمله کافئین ، هورمون ها ، آنزیم ها و عصاره های گیاهی به منطقه تزریق می شود. از آنجا که هر متخصص از ترکیبی منحصر به فرد از مواد استفاده می کند ، هیچ راهی برای دانستن اینکه این مواد موثر است یا نه ، وجود ندارد. مطالعات کمی نشان می دهد که این کار مفید است. شایعترین عوارض جانبی این روش شامل قرمزی و تورم ، توده های حساس در زیر پوست ، عفونت ، واکنش آلرژیک پوست و تغییرات پوستی است.

رفع سلولیت با مزوتراپی

کلینیک زیبایی ره یا با مدیریت دکتر امید رحمانی و با بهره گیری از تجهیزات و امکانات روز دنیا به ارائه خدمات زیبایی پوست و مو از قبیل لیزر موهای زائد خانمها و آقایان، کاشت ریش و سبیل ، کاشت مو ، کاشت ابرو ، لاغری و … می پردازد.

در زمینه هزینه کاشت مو و هزینه کاشت ابرو هم میتوانین اطلاعات بیشتری کسب کنین.
برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره های 02122027245 – 02122027186 – 02172803 تماس بگیرید

تماس