دستگاه-کول-اسکالپتینگ

تجهیزات پزشکی و زیبایی

دستگاه کول اسکالپتینگ

سفت شدن پوست موضع تحت درمان دیگر مزیت لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ می باشد. امکان تولید سرما توسط دستگاه لاغری کول اسکالپتینگ سبب کلاژن سازی پوست می شود و از آنجایی که کلاژن به سفت شدن و جوانسازی پوست کمک می‌کند، بنابراین لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ سبب سفتی موضعی پوست ناحیه تحت درمان می شود.

کول اسکالپتینگ بافت های چربی بصورت تدریجی از بین می برد و بدست آوردن نتایج کامل آن تا چهار ماه زمان بر خواهد بود. این مدت زمان نسبتا طولانی به پوست این امکان را می دهد که شاختار خود را به صورت کاملا طبیعی دوباره شکل دهد و از شل شدن پوست جلوگیری می کند.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ یک روش غیر جراحی و بیشتر شبیه لایه برداری پوست است. این روش کاملا بدون درد است و به استفاده از داروهای بیهوشی تزریقی یا حتی داروهای بی حس کننده موضعی نیاز ندارد.

لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ چگونه است؟

دستگاه لاغری کول اسکالپتینگ بافتهای چربی زیر پوست را که معمولا به درمان مقاوم هستند ، هدف قرار می‌دهد. در این روش ابتدا بافت های چربی کریستالیزه می‌شوند و سپس می میرند. به مرور و طی یک دوره زمانی سه هفته تا سه ماه  بدن شما به طور طبیعی سلول های چربی مرده را دفع می ‌کند.

لاغری-با-دستگاه-کول-اسکالپتینگ-چگونه-است؟

سوالات رایج لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ

هزینه درمان با این روش بسته به نواحی مورد درمان تعداد جلسات مورد نیاز و هدف نهایی و مورد درخواست شما متغیر است بنابراین طرح درمانی مختص به شما پیشنهاد خواهد شد که متناسب با شکل بدن شما خواسته شما و همچنین بودجه مورد نظر شما باشند.

درمان به همراه اپلیکاتور دستگاه استفاده می شود اپلیکاتور هایی که با استفاده از فشار وکیوم ناحیه مورد درمان را به درون اپلیکاتور مکش میکند بنابراین بحث مکش و فشار ایجاد میشود پس از آن سرمایش کنترل شده به ناحیه مورد درمان منتقل می گردد که در نتیجه آن شما احساس سرما بی حسی و مورمور در ناحیه خواهید داشت که این احساس پس از انجام کار به علت بی حس شدن کاهش خواهد یافت. شما می توانید کتاب بخوانید ایمیل چک کنید و یا استراحت نمایید پس از انجام کار قادر خواهید بود بلافاصله فعالیتهای روزمره را از سر بگیرد

بله فرایند لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ تا ۹۵ درصد رضایت بیمار را به همراه داشته است .

مرکزی که برای لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ به آن مراجعه می نمایید به شما کمک خواهد کرد تا طرح درمانی منحصر به فرد با توجه به نیازهای بدن شما را  انجام دهد.

نتایج در بعضی از بیماران حتی پس از سه هفته قابل مشاهده هستند اما تاثیرگذاری قابل توجه را معمولاً می‌توان بین ۱ الی ۳ ماه پس از درمان مشاهده کرد.

بعد از درمان نیاز به هیچ مکملی نخواهید داشت همچنین شما نیازی به  تعویق عادت ها و شیوه زندگی خود ندارید بسیاری از بیماران پس از درمان، انگیزه بیشتری برای مراقبت از بدن خود دارند.

بسیاری از مراجعین پس از مشاهده نتایج اولیه سعی بر حفظ و ثبات آن می کنند ، در صورت عدم مراقبت و بدست اوردن اضافه وزن حجم سلولهای چربی باقیمانده به علت جذب چربی اضافه ممکن است افزایش یابد.

پس از آن که سلول های چربی کریستالیزه شدند بدن به صورت کاری آن را پردازش کرده و سیستم دفاعی بدن چربی هایی که تبدیل به سلول های مرده در بدن شده اند را دفع می کند این سلول ها پس از دفع برای همیشه از بین خواهند رفت.

کلینیک زیبایی ره یا با مدیریت دکتر امید رحمانی و با بهره گیری از تجهیزات و امکانات روز دنیا به ارائه خدمات زیبایی پوست و مو از قبیل لیزر موهای زائد خانمها و آقایان، کاشت ریش و سبیل ، کاشت مو ، لاغری و … می پردازد
برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره های 02122027245 – 02122027186 – 02172803 تماس بگیرید