ژل رووفیل: انواع محصولات، ماندگاری و قیمت فیلر Revofil

ژل رووفیل فاین، یک فیلر نرم است، که برای اصلاح چین و چروک‌های صورت، خطوط ریز و جای زخم ساخته شده است، تا بهترین نتایج را برای احیای پوست، به همراه داشته باشد.  فرموله شدن با پپتیدهای بیومتریک، اثرات زیبایی به دست آمده توسط ژل‌های رووفیل را، نسبت به سایر فیلرهای اسید هیالورونیک، طبیعی‌تر و ماندگارتر کرده‌ است.

خدمات کلینیک ره یا: تزریق ژل با قیمت مناسب

ژل رووفیل

ژل رووفیل

ژل رووفیل، دارای هر دو ویژگی فیزیکی دو فازی و تک فازی است؛ که با ترکیبی از به‌روزترین فناوری پپتید بیومیمتیک و هیالورونیک اسید (HA) پیوند خورده تعریف شده است؛ که کیفیت ارتقاء یافته در ویسکوزیته و الاستیسیته ژل، با عملکرد نرم تر را فراهم می‌نماید.

رووفیل، حاوی غلظت بالاتری از اسید هیالورونیک آزاد، مرتبط با پپتیدها، به جای PBS در بین مولکول‌های HA با پیوند متقابل است؛ و این امر، منجر به افزایش پایداری ژل HA می‌شود که یک ماده ایمن، با ترکیبات طبیعی است.

مزایای تزریق ژل رووفیل

اسید هیالورونیک با کیفیت بالا، و پپتیدهای بیومیمتیک، بی خطر هستند و اثرات نامطلوبی ندارند و در بدن قابل تجزیه می‌باشند.

این امر، باعث می‌شود که شما برای فرم دهی و تقویت اعضا، با یک عمل غیر جراحی و کمتر تهاجمی، احساس امنیت کنید.

براساس پپتیدهای عملکردی قابل توجه، رووفیل، تنظیم مثبت کلاژن درون‌زا و سنتز اسید هیالورونیک در فیبروبلاست‌های انسانی و مقاومت قوی در برابر آنزیم را، نشان داده است؛ که این به معنای ماندگاری طولانی‌تر ژل، در بافت است.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل در ساق پا، مراحل، عوارض و هزینه‌ها و مقایسه

محصولات زیر شاخه ژل رووفیل

محصولات زیر شاخه ژل رووفیل

محصولات رووفیل، به دلیل اثرات قابل اعتماد و ماندگاری نسبتاً طولانی، یکی از قوی‌ترین راه حل‌های  غیرجراحی زیبایی پوست، می‌باشند. فیلر رووفیل، برای اصلاح چین و چروک‌های سطحی، متوسط و حتی شدید، و تقویت و ترمیم پوست آسیب دیده، توصیه می‌گردد.

رووفیل اولترا، برای پر کردن عمیق بافت و حجیم کردن

رووفیل اولترا

رووفیل اولترا، برای پر کردن فرورفتگی‌های پوست و در جهت درمان آسیب‌های بافتی زیر پوستی، ناشی از تاثیرات شیمیایی، فیزیکی و ضربه‌‌ها، مانند چین و چروک صورت، خطوط و یا چین‌های اطراف بینی، و برای ترمیم شکل صورت، تزریق می‌شود.

برای راحتی کار از سوزن‌های بسیار نازک استفاده می‌شود؛ و شکل صورت را مجدداً تعریف می‌نماید. چین‌ و‌ چروک‌های ‌بسیار ‌عمیق ‌در بافت ضخیم پوست را اصلاح می‌کند و به صورت حجم می‌دهد.

ناحیه تزریق: پیشانی، پل بینی، خطوط نازولبیال، خطوط ماریونت، گونه‌ها، گودی گونه، لب، حجیم کردن، اصلاح فک، چانه، ناحیه فک پایین، (گونه‌ها، چانه، ناحیه تمپورال)

ناحیه تزریق رووفیل اولترا

عمق تزریق: نواحی عمیق تا زیر پوست

ماندگاری: به طور متوسط ۱۲ ماه

رووفیل پلاس، روش حجم دادن ملایم

رووفیل پلاس

رووفیل پلاس، به لایه میانی تا عمیق پوست، در محل فرورفتگی‌های پوست، و در محلی که نیاز به پرکردن دارد، در جهت درمان آسیب‌های بافتی زیر پوستی، ناشی از تاثیرات شیمیایی، فیزیکی و ضربه‌‌ها، مانند چین و چروک صورت، خطوط و یا چین‌های اطراف بینی، و برای ترمیم شکل صورت، تزریق می‌شود.

سوزن فوق العاده نازک، تزریق راحتی را برای بیماران فراهم می‌کند و چین و چروک‌ها و خطوط عمیق را پر می‌نماید؛ در جهت هماهنگی حجم و کانتور لب.

ناحیه تزریق: پیشانی، پل بینی، خطوط نازولبیال، خطوط ماریونت، خطوط اشک، خطوط ریز، ناحیه تمپورال، گونه‌های بالایی، گونه‌ها، گودی گونه، لیفت لب، حجیم کردن، فک، چانه، ناحیه فک پایین.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل لب فانتزی: هزینه، قیمت، عوارض

ناحیه تزریق رووفیل پلاس

عمق تزریق: لایه میانی تا عمیق پوست

مدت زمان دوام: به طور متوسط ۱۲ ماه

رووفیل فاین، برای اصلاح خطوط کم عمق

رووفیل فاین

رووفیل فاین تا عمق پوست نفوذ کرده و به نواحی‌ای که نیاز به پرکردن دارند یا دچار آسیب‌های مختلف شده‌اند، مانند چین و چروک صورت، خطوط و یا چین‌های اطراف بینی، و برای ترمیم شکل صورت، تزریق می‌شود.

برای تزریق از سوزن نازکی استفاده می‌شود تا متقاضیان کمترین درد را داشته باشند. پس از تزریق چین و چروک‌های سطحی، خطوط ریز، جای زخم فرورفته و  تمام چین و چروک‌های نسبتاً مشخص روی صورت و بافت از بین می‌روند.

نتایج تزریق رووفیل فاین

عمق تزریق: لایه سطحی پوست

مدت زمان دوام: به طور متوسط ۱۰ ماه

آکوا شاین سافت

آکواشاین سافت

رووفیل آکوا شاین، یک محصول مزوتراپی ضد چروک و جوان کننده پوست است؛ که از مواد فعال زیستی، یعنی هیالورونیک اسید، مولتی ویتامین و اسیدهای آمینه تشکیل شده است.  آکوا شاین، آسیب‌های پوستی در زیر پوست تا نواحی عمیق را که در اثر عوامل مختلفی به وجود آمده‌اند ترمیم می‌کند. اگر قصد استفاده از خدمات مزوتراپی را دارید، می‌توانید از خدمات کلینیک ره یا بهره ببرید.

رووفیل آکواشاین سافت، با تولید سلول‌های جدید پوستی، چین و چروک‌ها را کاهش داده و خاصیت ارتجاعی پوست را، بهبود می‌بخشد. با به حداکثر رساندن تکثیر سلولی و کاهش مشکلات پوستی، پوست آزرده و کدر را احیا می‌کند.

اسید هیالورونیک خالص موجود در این فیلر،  پوست را مرطوب می‌نماید و منافذ پوست را می‌بندد.

آکواشین BR

آکواشین BR

رووفیل آکوا شاین BR، یک محصول مزوتراپی جوان کننده و روشن کننده پوست است؛ و از مواد فعال زیستی، یعنی هیالورونیک اسید، مولتی ویتامین و اسیدهای آمینه تشکیل شده است. رووفیل آکوا شاین BR، به لایه میانی تا عمیق پوست، برای پر کردن فرورفتگی‌های پوست تزریق می‌شود.

رووفیل آکوا شاین BR، با تولید سلول‌های جدید پوست، چین و چروک‌ها را کاهش داده و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می‌بخشد؛ و  با به حداکثر رساندن تکثیر سلولی و کاهش مشکلات پوستی، پوست آزرده و کدر را احیا می‌کند.

رووفیل آکوا شاین BR، در جهت کاهش و جلوگیری از پیگمانتاسیون، کاهش سنتز ملانین و در نتیجه کاهش رنگدانه‌های پوست، لکه‌های قدیمی و کک و مک، تزریق می‌گردد.

اسید هیالورونیک خالص موجود در این فیلر،  پوست را مرطوب می‌نماید و منافذ پوست را می‌بندد.

آکواشاین، برای آبرسانی پوست و جوانسازی با ترکیبات ضد پیری، ساخته شده است. آکوا شاین BR، روی ترکیبات ضد رنگدانه و روشن کننده پوست تمرکز دارد.

آکواشاین BTX

آکواشاین BTX

آکوا شاین BTX، برای لیفت صورت، رفع چین و چروک و طولانی شدن تاثیر بوتولینوم بدون اثرات سمی آن، استفاده می‌شود. تزریق‌های نوآورانه آن، حاوی حداکثر ۷ نوع پپتید بیومیمتیک هستند؛ مجموعه‌ای فعال از مواد جوان‌ساز‌ و مرطوب‌کننده، سفت‌کننده و حالت کشسانی شدید، بدون پیوند متقابل. این فیلر، اثرات ضد پیری را، برای صورت به ارمغان می‌آورد. آکواشاین BTX، به دلیل فرمول نوآورانه‌ای که بر پایه هیالورونیک اسید و پپتیدهای تثبیت نشده دارد، یک فیلر ضد پیری، است که معادل آن در بازار، نیست.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل نورامیس | مزایا، انواع و قیمت

تزریق ژل رووفیل برای چه افرادی مناسب است؟

ژل رووفیل، یک درمان ضد پیری مناسب، برای بسیاری از بیماران است؛ و برای افرادی که از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار هستند و انتظارات واقع بینانه‌ای، از آنچه فیلر می‌تواند فراهم نماید دارند، بهترین کارایی را دارد. با این حال، شما نباید ژل رووفیل، تزریق نمائید اگر:

  • باردار هستید و یا بچه شیر می‌دهید.
  • سن شما زیر ۲۱ سال است.

همچنین در صورت داشتن آلرژی شدید با سابقه واکنش‌های شدید (آنافیلاکسی)، حساسیت به لیدوکائین یا پروتئین‌های باکتریایی گرم مثبت، که برای ساخت اسید هیالورونیک استفاده می‌شوند، مستعد خونریزی یا اختلالات خونریزی هستید، از مصرف آن خودداری کنید.

نحوه تزریق ژل رووفیل

نحوه تزریق ژل رووفیل

این روش، نسبت به ناحیه تحت درمان و مقدار ژل تزریق شده، حدود ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول می‌کشد. نتیجه تزریقات را، می‌توان بلافاصله مشاهده کرد.

این، یک درمان تزریقی بدون عارضه، با حداقل جای زخم است. رووفیل، با ترکیبات فعال نوآورانه، با اصلاح چین و چروک‌ها، شما را طبیعی و جذاب، نشان می‌دهد.

مراقبت‌های پس از تزریق فیلر رووفیل

ماساژ خنک، با بسته یخ می‌تواند به کاهش قرمزی و تورم کمک کند، اما به طور کلی، می‌توانید تقریباً بلافاصله، به فعالیت‌های روزانه خود بازگردید. با این وجود، توصیه می‌شود:

  • تا شش ساعت بعد از درمان، از دست زدن به ناحیه تحت درمان، خودداری کنید؛ تا هنگامیکه این ناحیه، بی حس است، به طور تصادفی به پوست خود آسیب نرسانید. پس از آن، ناحیه مورد نظر را می‌توان، به آرامی با آب و صابون شستشو داد.
  • در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق، باید از ورزش‌های سخت (شدید) اجتناب کنید و یا آن را به حداقل برسانید. همچنین باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب شدید، یا دمای شدید، اجتناب کنید و یا آن را به حداقل برسانید. قرار گرفتن در معرض هر یک از اینها، ممکن است باعث شود ناحیه‌ای که تحت درمان قرار گرفته‌ است، به طور موقت قرمز، متورم و یا تحریک شود. اگر هر یک از این عوارض را، تجربه کردید، می‌توانید از کیسه یخ، برای تسکین استفاده کنید.
  • از مصرف آسپرین، NSAID، خار مریم، داروهای رقیق کننده خون و دوزهای بالای مکمل‌های ویتامین E، تا یک هفته بعد از درمان، خودداری کنید. این داروها، ممکن است کبودی و خونریزی را در محل تزریق افزایش دهند.

نتایج و ماندگاری تزریق ژل رووفیل

نتایج و ماندگاری تزریق ژل رووفیل

مهار قوی هیالورونیداز درون زا، طول مدت ماندگاری ژل در بافت را افزایش می‌دهد؛ و نتایج تزریق را بین۱۰ تا ۱۲ ماه ماندگار می‌کند.

تزریق رووفیل، باعث تنظیم کلاژن درون زا و اسید هیالورونیک، برای افزایش سفتی و لیفتینگ پوست می‌گردد. به طور کلی، فناوری پپتید بیومیمتیک، ویسکوزیته و الاستیسیته بالاتر، افزایش کارایی پیکرتراشی با ماندگاری طولانی‌تر، افزایش پایداری ژل و تزریق نرم‌تر ژل اسید هیالورونیک را، به ارمغان آورده است.

عوارض احتمالی تزریق فیلر رووفیل

ایمنی فیلر رووفیل، به طور کامل بر اساس استانداردهای پزشکی، ارزیابی شده و از نظر بالینی، به اثبات رسیده است.

هیچ عارضه جانبی برای رووفیل، گزارش نشده است، تنها مشکل ایجاد شده، ممکن است در نتیجه تکنیک تزریق، یا وضعیت درمان باشد؛ ممکن است بعد از تزریق، مقداری قرمزی یا کمی تورم داشته باشید؛ اما در عرض یک روز، برطرف می‌گردد. این واکنش‌ها، می‌تواند به حساسیت پوست هر شخص، بستگی داشته باشد.

هزینه تزریق فیلر رووفیل

هزینه این روش، بستگی به موارد زیر دارد:

  • هدف از تزریق فیلر
  • نوع محصولی که شما و پزشکتان انتخاب می‌کنید.
  • جایی که زندگی می‌کنید.
  • مهارت پزشک زیبایی شما

به همین دلیل، معمولا نمی‌توان مقدار ثابتی برای هزینه‌های آن، در نظر گرفت.

سؤالات متداول

آیا می‌توان از لیزر یا درمان فرکانس رادیویی، قبل یا بعد از درمان با رووفیل، استفاده کرد؟

مشکلی نیست، برای شل شدن بافت، خوب است.

چرا ژل رووفیل، موثرتر از سایر رقبای خود است؟

داده‌های آزمایشگاهی، رووفیل، را با رقبای موجود در بازار مقایسه کرد و نتایج، نشان داد که با رووفیل، کلاژن و اسید هیالورونیک کمتری تحت تأثیر تخریب آنزیمی قرار می‌گیرند.

رووفیل، به آرامی تجزیه می‌شود و اثربخشی طولانی تری باقی می‌گذارد.

تفاوت رووفیل و رووفیل آکو اشاین چیست؟

هر دو، رووفیل و رووفیل آکواشاین، حاوی HA بسیار خالص هستند و بر اساس اینکه HA آن‌ها به صورت متقاطع بوده و یا نه، متفاوت هستند.

بر این اساس، با تزریق رووفیل، در کنار جوانسازی پوست، تقویت و حجم دهی تخصصی‌تر است، در حالی که رووفیل آکواشاین، عمدتاً برای جوانسازی پوست از طریق آبرسانی و روشن کردن با ترکیب پپتید، اسیدهای آمینه، مولتی ویتامین، مواد معدنی و غیره کار می‌کند.

به چند جلسه تزریق آکواشین نیاز دارم؟

معمولاً توصیه می‌شود که از سه تا شش جلسه، در یک دوره برای مشاهده بهترین نتایج، استفاده کنید. پزشک زیبایی شما، با توجه به نیازها و انتظارات شما، مشاوره خواهد داد. بسته به نوع نتایجی که می‌خواهید به دست آورید، درمان‌ها را می‌توان با سایر تقویت کننده‌های پوست، و یا درمان‌های احیا کننده پوست، ترکیب کرد.

اثرات آکوا شاین چقدر دوام دارد؟

نتایج به دست آمده با تزریق فیلرهای پوستی آکواشین، ماندگاری طولانی دارد. به لطف ترکیبات فعال و خلاقانه، نتایج کلی بسته به نوع محصول، تا ۱۲ ماه دوام دارند.

آیا تزریق رووفیل درد داره؟

تزریق رووفیل، دردناک نیست؛ اما ممکن است با تزریق در زیر پوست، باعث ناراحتی جزئی شود.

آیا FDA محصولات رووفیل را تایید کرده است؟

رووفیل، در ایالات متحده تایید نشده است. با این حال،  رووفیل، یک فیلر اسید هیالورونیک است، که در اروپا، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مقاله‌ای که برای شما آماده کردیم، مربوط به بلاگ ره یا بوده و می‌توانید نکات جذاب و آموزش‌های دیگر را در صفحه مربوطه مطالعه کنید. می‌توانید برای دریافت انواع خدمات زیبایی از خدمات کلینیک پوست و مو ره یا بهره ببرید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *