لیفت صورت آقایان: لیفت ابرو و پیشانی

ایده درمان زیبایی اغلب مربوط به زنان می‌شود. آقایان اغلب در مورد اینکه چه روش‌هایی در دسترس یا مناسب آنهاست مردد هستند. آنها نمی‌خواهند این تغییرات واضح باشد، یا ظاهری زنانه به آنها بدهند. این امر این حقیقت را تغییر نمی‌دهد که آقایان، همانند بانوان، علاقه دارند جوانتر، کمتر خسته، پر انرژی‌تر و با اعتماد به نفس‌تر به نظر بیایند.

روش‌های لیفت صورت آقایان اخیراً به شدت پیشرفت کرده است و هدف آن به جای سفتی غیرطبیعی صورت یا بیش از حد زنانه، طراوت و جوانی صورت است. آقایان به درمان‌های غیرتهاجمی مانند تزریق ژل، نخ لیفت، اندولیفت و تزریق بوتاکس علاقه نشان می‌دهند.

این روش‌های غیرتهاجمی می‌توانند به لیفت صورت و تقویت اعتماد به نفس کمک کند و همچنان ظاهر مردانه آنها را نیز حفظ کند.

خدمات کلینیک ره یا: لیفت صورت با تخفیف ویژه

لیفت صورت آقایان چیست و تفاوت آن با لیفت صورت بانوان چیست؟

لیفت صورت آقایان ویژگی‌های مردانه صورت آن‌ها را حفظ می‌کند. لیفت صورت آقایان ویژگی‌های صورت که نشانه سالخوردگی است، مانند چین و چروک پیشانی، را متعادل می‌کند.

لیفت صورت آقایان از برخی جهات با لیفت صورت خانم‌ها متفاوت است. برخی از این موارد شامل ضخامت پوست آقایان و در نظر گرفتن محل تزریق می‌باشد. بر اساس کتاب جراحی پلاستیک زیبایی (صفحه 159)، پوست آقایان باعث بالاتر رفتن احتمال خونریزی در هنگام و بعد از درمان می‌شود (احمتال خونریزی آقایان در مقایسه با بانوان دو برابر بیشتر است) زیرا پزشک باید نخ یا بوتاکس را در لایه‌های عمیق‌تری وارد کند. در کل، ساختار استخوانی صورت در آقایان ضخیم‌تر از بانوان است و خط فک و چانه قوی‌تری و پوست ضخیم‌تری دارند.

بزرگترین دلیل انتخاب لیفت صورت در آقایان تقویت اعتماد به نفس در ظاهر می‌باشد. بسیاری از آقایان برای پیشرفت شغلی خود، مخصوصاً در مواردی که با مشتری در ارتباط هستند، به دنبال لیفت صورت می‌باشند.

زمانی که حس جوانتر و فعال‌تری دارید و بهتر به نظر می‌رسید، می‌توانید انرژی بیشتری برای رسیدن به اهداف و موفقیت خود داشته باشید. در نهایت، بسیاری از آقایان برای قرارهای عاشقانه دلچسب‌تر از لیفت صورت استفاده می‎کنند.

بیشتر بخوانید: لیفت ابرو در استانبول ترکیه با بهترین روش‌ها

لیفت ابروی آقایان

لیفت ابروی آقایان

آقایان برای حفظ چهره‌ کلیشه‌ای مردانه خود بیشتر از بانوان اخم می‌کنند. علاوه بر این، آقایان اغلب در هنگام کار کردن در معرض اشعه خورشید هستند. تمامی این عوامل می‌تواند منجر به ایجاد خطوط اخم و چین و چروک در اطراف چشم‌ها گردد، اما روش‌های مؤثری برای رفع خط اخم وجود دارد.

لیفت ابرو یک روش لیفت محبوب است که پوست بالای ابروها را لیفت می‌کند تا در حالتی جوانتر قرار دهد. همانطور که پوست لیفت می‌گردد، چین و چروک‌های افقی را صاف می‌کند، در همین حال، نیروی گرانش زمین را که باعث افتادگی پلک‌ها می‌شود را کم کرده و منجر به باز شدن فضای اطراف چشم می‌گردد. این کار به شما ظاهری طبیعی‌تر و شاداب می‌دهد. این امر ایجاد ظاهری ظریف و طبیعی را تضمین می‌کند.

لیفت ابرو می‌تواند به عنوان درمانی مجزا یا همراه با جوانسازی دیگر نقاط صورت، مانند: بلفاروپلاستی پلک پایین و بالا برای ایجاد بهترین نتایج انجام شود. بلفاروپلاستی جراحی است که به منظور برداشتن پوست، بافت چربی و عضله اضافی انجام می‌شود. اساساً درمانی زیبایی است، اما می‌تواند به بهبود بینایی نیز کمک کند.

لیفت پیشانی آقایان

لیفت پیشانی آقایان

لیفت پیشانی روشی برای اصلاح افتادگی پوست پیشانی است. به‌علاوه، این روش می‌تواند خطوط اخم و چروک‌ها را کاهش دهد و ظاهر پیشانی را محکم‌تر کند. لیفت پیشانی برای آقایان ممکن است به تنهایی یا همراه با دیگر درمان‌ها برای ایجاد ظاهری جوانتر انجام شود.

اجازه دهید مزایای لیفت صورت در آقایان را بررسی کنیم.

مزایای لیفت صورت در آقایان

مزایای لیفت صورت در آقایان

 

چندین مزیت برای روش‌های لیفت صورت به صورت غیرتهاجمی در بانوان و آقایان وجود دارد.

کانتور مجدد گردن و خط فک

همانظور که سن ما بالا می‌رود، نیروی جاذبه در کنار از دست رفتن چربی صورت و کشسانی پوست، باعث کشیده شدن پوست به سمت پایین می‌شود که اغلب منجر به افتادگی پوست صورت می‌گردد. لیفت صورت می‌تواند خطوط قوی فک را دوباره ساخته، چین و چروک و خطوط اخم را از بین ببرد.

جای زخم نامشخص

آقایان به شدت در مورد شغل خود نگران هستند و ممکن است نتوانند چند روز مرخصی بگیرند. نمی‌خواهند که با پانسمان و جای زخم نیز به سرکار بروند. تزریق‌هایی که برای لیفت صورت انجام می‌شوند به گونه‌ای طراحی شده‌اند که عملاً نامرئی باشند که یعنی هیچ جای زخم قابل دیدن یا علامت مشهودی وجود ندارد تا نشان دهد که شما درمان زیبایی داشته‌اید. اما اندازه و محل دقیق تزریق به نواحی هدف شما برای درمان و نتایج مورد نظر شما بستگی دارد.

دروه بهبودی کمتر

همانظور که قبلاً بیان شد آقایان ترجیح می‌دهند که بعد از درمان در اولین فرصت به سرکار خود بازگردند. روش‌های غیرتهاجمی مزیت عالی برای آقایان دارند، زیرا می‌توانند روز بعد از تزریق به سر کار خود باز گردند.

بیشتر بخوانید: نخ اسکرو برای لیفت و رفع چروک های عمیق

نتایج طبیعی‌تر در ظاهر

دوران بیش از حد مشهود بودن نتایج لیفت صورت تمام شده است. پیشرفت‌ها در زمینه تکنیک‌های زیبایی از سفت کردن پوست فاصله گرفته‌اند و حالا روی تحریک بافت زیرین برای ایجاد ظاهری طبیعی‌تر تمرکز کرده‌اند. بنابراین، آقایان با خیال راحت می‌توانند از روش‌های لیفت صورت بدون جراحی استفاده کنند، زیرا ظاهر مردانه آنها را تغییر نمی‌دهند.

این موارد تعدادی از مزایای لیفت صورت برای آقایان است. حال اجازه دهید افراد مناسب برای لیفت صورت را بررسی کنیم.

لیفت صورت برای چه افرادی مناسب است؟

آقایان بدون اینکه خیلی به چشم بیایند دوست دارند ظاهری با طراوت داشته باشند. مرسوم‌ترین سن برای لیفت صورت در آقایان بین 50 تا 60 سال است. همانطور که صورت سالخورده می‌شود، در مقایسه با چهره بیضی شکلی که شخصی جوان دارد، صورت چهارگوش‌تر می‌گردد. بازیابی ظاهر جوان‌تر برای هر شخص باید به دقت شخصی سازی گردد.

برخی افراد مناسب برای لیفت صورت مردان شامل موارد زیر می‌شوند:

 • آقایانی که می‌خواهند خط فک خود را اصلاح کنند (نواحی دارای چربی در زیر چانه)
 • آقایان با پوست گردن اضافه
 • آقایانی که خطوط خنده و اخم عمیق دارند.
 • آقایانی که می‌خواهند ویژگی‌های مردانه خود را حفظ کنند.
 • آقایانی که در اطراف چشم‌ها، دهان و بینی چین و چروک دارند.
 • آقایانی که سلامت عمومی مناسبی دارند.
 • آقایانی که سیگار نمی‌کشند و مایلند برای انجام لیفت صورت سیگار را ترک کنند.

چگونه برای لیفت صورت آقایان آماده شوید؟

توصیه می‌‍شود:

 • یک هفته قبل از درمان مصرف آسپرین را متوقف کنید.
 • شب قبل از درمان موهای خود را با شامپو بشویید.
 • سیگار را ترک کنید، به یاد داشته باشید که سیگار کشیدن بیش از حد باعث نقص در بهبودی می‌شود.
 • بر اساس دستور پزشک و به منظور کاهش خونریزی احتمالی، داروهای تجویز شده مصرف کنید. بعد از نیمه شب قبل از درمان به منظور اطمینان از گرفتن پاسخ مناسب بدن به داروهای مصرفی در طی درمان، نباید غذا بخورید.

بیماران باید با شخصی هماهنگ کنند که بعد از فرایند درمان آنها را به خانه ببرد و در شب اول با آنها بماند. این کار ایمنی و راحتی بیشتر بیمار را تضمین می‌کند.

لیفت صورت برای آقایان

لیفت صورت برای آقایان

آقایان می‌توانند انواع روش‌های لیفت صورت مانند اندولیفت، لیفت با نخ، تزریق بوتاکس، تزریق فیلر/ژل، مزوتراپی، RF فرکشنال و لیزر لایه برداری پوست را انتخاب کنند. متخصص بهترین روش لیفت صورت را بعد از جلسه معاینه به شما پیشنهاد می‌دهد.

اندولیفت برای آقایان

لیزر اندولیفت فناوری لیزری مورد تأیید سازمان غذا و دارو است که برای کانتور میانه و پایین صورت بدون جراحی استفاده می‌شود. این روش با فیبرهای میکرو نوری کار می‌کند، که به نازکی مو هستند و به راحتی زیر پوست و داخل هیپودرم سطحی تزریق می‌شوند. سپس گرمای مشخص شده چربی را ذوب می‌کند و به خاطر فعال شدن کلاژن جدید و عملکرد متابولیسمی خارج سلولی، باعث انقباض سریع پوست و کاهش افتادگی آن می‌شود.

به‌علاوه، این روش برای جای زخم، مشخص کردن خط چانه، سفت کردن ناحیه گردن و فک توصیه می‌گردد. این روش برای پف چشم‌ها نیز مناسب است. اندولیفت درمانی مناسب برای سنین بالای 40 سالگی است. اندولیفت می‌تواند بدون نیاز به بی‌حسی یا روش‌های پیچیده پزشکی انجام شود. این روش به وسیله بالا بردن گرمای زیر پوست در ناحیه تحت درمان، تولید کلاژن را تحریک می‌کند. اثرات سفت شدگی می‌تواند 1 تا 2 سال باقی بماند. برخی بیماران و پزشکان ادعا کرده‌اند که نتایج تا 5 سال نیز دوام داشته است.

بیشتر بخوانید: لیفت میدفیس

نخ لیفت برای آقایان

نخ لیفت برای آقایان

نخ لیفت روشی است که در آن متخصص، نخ قابل جذب را وارد پوست شل شده می‌کند. این نخ‌ها زیر پوست قرار گرفته و سپس کشیده شده و در جای خود محکم می‌گردند تا ظاهری لیفت شده، سفت‌تر و مرتب‌تر ایجاد کنند.

آقایانی که این روش را انتخاب می‌کنند متوجه کشیده شدن پوست با لبخند عمیق‌تر و خطوط ماریونت که گاهی اوقات همراه با افتادگی پوست گردن است، می‌شوند. به طور متوسط، بهبود ظاهر تا حدود نه ماه تا 2 سال باقی می‌ماند که با جذب اولیه نخ‌ها که حدود سه تا چهار ماه است همراه می‌باشد.

تزریق بوتاکس برای آقایان

تزریق بوتاکس برای آقایان

بوتاکس معمولاً در مطب پزشک انجام می‌شود. این روش شامل تزریق سم بوتولونیوم به عضلات صورت می‌شود.

سم بوتاکس شبیه نوروتکسین است و می‌تواند باعث ایجاد بوتولیسم گردد. اما در کل وقتی که در مقادیر کم و کنترل شده و توسط پزشک مجرب استفاده شود، بی خطر است.

بعد از تزریق، نوروتوکسین، انتقال سیگنال‌های عصبی استیل کولین (acetylcholine) را مهار می‌کند. اساساً، این مسدود کننده روی مسدود شدن پیام سیستم عصبی که باعث انقباض عضلات می‌شود تأثیر گذاشته و به آنها پیام استراحت می‌دهد. این شل شدن عضلات باعث کاهش چین و چروک می‌گردد. این روش یکی از بهترین درمان‌ها برای خطوط اخم و چین و چروک پیشانی است.

اثرات بوتاکس معمولاً در عرض 1 تا 4 روز بعد از تزریق مشهود می‌شوند. بعد از درمان ممکن است مقدار کمی کبودی داشته باشید و پزشک احتمالاً توصیه کند که از فعالیت جسمانی و نوشیدن الکل برای حداقل یک روز خودداری کنید. حدود 1 یا 2 هفته زمان نیاز است تا بوتاکس به بالاترین اثر خود برسد. اثرات بوتاکس دائمی نیستند. چین و چروک معمولاً بعد از 3 تا 4 ماه باز می‌گردند. اگر می‌خواهید همین ظاهر خود را نگه دارید، باید به تزریقات ادامه دهید.

تزریق ژل برای آقایان

تزریق ژل برای آقایان

تزریق ژل/فیلر به صورت برای آقایان و بانوان برای یک هدف انجام می‌گردد؛ و آن بهبود ظاهر صورت است. برای تمامی بیماران، فیلرها به منظور بهبود خطوط صورت، چروک‌های ریز، چین و چروک و افزایش حجم در صورت استفاده می‌شوند. با این حال، زمانی که نوبت به جوانسازی صورت آقایان می‌رسد، برخی عوامل مختص جنسیت نیز باید در نظر گرفته شوند.

فیلرها بی‌خطر هستند و راهی موثر برای صاف کردن، لیفت و حجم دهی به صورت هستند. زمانی که به زیر سطح پوست ژل تزریق می‌شود، از ساختار زیرین پوست پشتیبانی می‌کند تا چین و چروک را صاف کرده و کانتور صورت را تقویت کند.

برخی ژل‌ها می‌توانند 6 تا 12 ماه ماندگار باشند، اما برخی دیگر 2 تا 5 سال نیز ماندگار هستند. مرسوم‌ترین فیلر استفاده شده حاوی هیالورونیک اسید است، هیالورونیک اسید ترکیبی طبیعی است که به کلاژن سازی و کشسانی پوست کمک می‌کند.

RF فرکشنال برای آقایان

RF فرکشنال برای آقایان

روش فرکانس رادیویی، روش درمانی سریع و مؤثری است. درمان RF برای اکثر آقایان به منظور بهبود کانتور صورت که به خاطر بالارفتن سن افتاده می‌شوند، موثر است. گرچه این فناوری ضد سالخوردگی، فقط با یک جلسه، نتایج مشهودی دارد. اما برای دستیابی به نتایج ضد پیری نیاز به 4 تا 8 جلسه درمانی می‌باشد.

در اینجا برخی از متداول‌ترین روش‌های لیفت صورت در آقایان بیان شده، امیدواریم برای شما مفید باشند.

مزوتراپی برای لیفت صورت آقایان

مزوتراپی برای لیفت صورت آقایان

مزوتراپی درمانی زیبایی و بدون جراحی است. در این درمان چندین دارو و هوموپاتی، عصاره گیاهی، ویتامین‌ها و دیگر ترکیبات به زیر چربی تزریق می‍شود. مزوتراپی معمولاً نیاز به 3 تا 15 جلسه درمانی با فاصله 2 هفته‌ای دارد.

لیزر لایه برداری برای آقایان

لیزر لایه برداری برای آقایان

لیزر لایه برداری روشی است که در آن چین و چروک صورت را کاهش داده و نامنظمی‌های پوستی مانند لکه‌ها و جای جوش‌ها را از بین می‌برد. پرتوهای نور لیزری غیر سایشی کلاژن سازی را در بدن تحریک کرده و نواقص پوست را می‌پوشاند. این درمان 3 تا 5 سال ماندگاری دارد.

جراحی معمول لیفت صورت آقایان

جراحی سنتی لیفت صورت آقایان

برش جراحی در خط مو ایجاد شده، از جلوی گوش‌ها پایین آمده و سپس به سمت خط مو در پشت گوش، بالا می‌رود. اگر بخواهید افتادگی خط فک را لیفت کنید، برش‌ها ممکن است زیر چانه قرار گیرند. سپس پوست به دقت از بافت زیرین جدا می‌گردد. در مرحله بعد چربی اضافی برداشته می‌شود و عضلات اطراف بافت صورت سفت می‌گردند. پوست لیفت شده، بالا کشیده و پوست اضافی برداشته می‌شود. سپس پوست در جایی که بریده شده بود بخیه می‌گردد. لوله‌های پلاستیکی کوچک تخلیه در زخم‌ها و معمولاً پشت گوش‌ها گذاشته می‌شوند. این کار به خون و مایعات اجازه تخلیه می‌دهد.

این روش لیفت صورت به ندرت به کسانی که می‌خواهند لیفت انجام دهند توصیه می‌گردد، زیرا پیشرفت فناوری، روش‌های غیرتهاجمی دیگری برای آقایان و بانوان ارائه می‌دهد که عوارض کمتر و دوران نقاهت کوتاه‌تری دارند.

بهبودی و مراقبت بعد از درمان برای لیفت صورت آقایان

مزیت روش‌های کم تهاجمی‌تر این است که دوره نقاهت آنها تقریباً صفر است و می‌توانید روز بعد از جراحی کارهای روزانه خود را ادامه دهید. بیماران در هفته اول دستورات خاصی را انجام می‌دهند که شامل اجتناب از مالیدن شدید صورت و غلت زدن روی صورت در هنگام خواب می‌شوند.

برای پیشگیری از افزایش فشار خون، ورم و کبودی در ناحیه تحت درمان، حتماً استراحت کافی داشته باشید.

در صورت امکان از نوشیدن الکل و مصرف سیگار به مدت دو هفته خودداری کنید. آنتی بیوتیک‌ها را طبق تجویز و پماد را طبق دستور پزشک مصرف کنید.

از مصرف آسپرین یا داروهای حاوی آسپرین یا ویتامین E خودداری کنید، زیرا باعث افزایش خونریزی می‌شوند.

از نور مستقیم خورشید بپرهیزید و ضدآفتاب تجویز شده پزشک را استفاده کنید.

نگرانی آقایان در مورد روش لیفت صورت چیست؟

نگرانی آقایان در مورد روش لیفت صورت چیست؟

آقایان ممکن است به خاطر برخی دلایل رایج از لیفت صورت اجتناب کنند:

دید منفی در مورد داشتن جراحی زیبایی

برخی آقایان از درمان‌های زیبایی می‌ترسند، زیرا دوست ندارند عملی روی آنها انجام شود. برای سالیان سال، درمان‌های زیبایی برای بانوان در نظر گرفته می‌شد، اما در ده سال گذشته، آقایان بیشتری نیز این روش‌ها را انجام می‌دهند. با انجام درمان‌های پوستی، آقایان نیز می‌خواهند حس بهتری در مورد ظاهر خود داشته باشند.

ترس از ظاهری مصنوعی یا بیش از حد دستکاری شده

این نگرانی در آقایان و بانوان وجود دارد. هدف درمان موفق، ایجاد ظاهری جوانتر برای شماست. این کار را می‌توان با مراجعه به پزشک ماهر و مجرب که می‌تواند به شما نتایج طبیعی ارائه دهد، انجام داد.

نگرانی در مورد داشتن ظاهری زنانه

یکی از تصورات غلط در مورد لیفت صورت آقایان، زنانه‌تر به نظر رسیدن است که به هیچ وجه درست نیست. اگر در مورد نتایج مورد نظر خود صحبت کرده‌اید، نتایج باید به شما در مردانه‌تر به نظر رسیدن کمک کند. لیفت صورت می‌تواند به شما خط فک برجسته‌تر و مشخص‌تری دهد. صورت تراش خورده‌تر، جوان‌تر و برجسته‌تر به نظر می‌رسد و ویژگی‌های مردانه بیشتری را نشان می‌دهد.

هزینه لیفت صورت آقایان چقدر است؟

می‌توان تمامی فرایند لیفت صورت را برای شما سفارشی کرد و تیم پزشکی بسته به نوع درمان مورد نیاز شما، بیمارستانی که انتخاب می‌کنید و طول دوره درمان و بستری، هزینه را به شما می‌گوید. بنابراین، هزینه بر اساس نوع خدماتی که شما انتخاب می‌کنید، می‌تواند کاملاً متفاوت باشد.

نتیجه‌گیری در مورد لیفت صورت در مردان

اکثر بیماران بیان کرده‌اند که بهبود چشمگیری در اعتماد به نفس و رضایت از ظاهر جدیدشان، سلامت عمومی و حسشان ایجاد شده. اکثراً می‌گویند کاش زودتر این درمان را انجام می‌دادند.

درمان‌های زیبایی، دیگر موضوعی بد برای آقایان نیست. در حقیقت، هر سال که می‌گذرد مردان بیشتری این روش‌ها را انجام می‌دهند. به‌علاوه، روش‌های لیفت صورت غیرتهاجمی می‌توانند بزرگترین انتخاب زندگی یک فرد باشند، اما می‌توانند منجر به زندگی شادتر و رضایت بخش‌تری نیز گردند. زیرا اعتماد به نفس را تقویت کرده و به داشتن بهترین ظاهر کمک میکنند.

سؤالات پرتکرار

آیا آقایان طاس نیز می‌توانند لیفت صورت انجام دهند؟

آقایان طاس اغلب به اشتباه فکر می‌کنند که لیفت صورت برای آنها مناسب نیست، اما این مطالعه نشان می‌دهد که این ادعا درست نیست. لیفت صورت می‌تواند راهی عالی برای آقایانی باشد که می‌خواهند صورت خود را جوان کنند. به‌علاوه، روش‌های بدون جراحی لیفت صورت هیچ نوع جای زخمی را به جا نمی‌گذارند.

آیا کسی متوجه لیفت صورت من می‌شود؟

برعکس جراحی بینی، لیفت صورت تا حدی می‌تواند طبیعی باشد که حتی دوستان نزدیک و اعضای خانواده نیز متوجه درمان شما نشوند. هدف تغییر ساختار صورت شما نیست، بلکه لیفت ظاهر شماست.

چگونه می‌توانم بعد از درمان تورم و التهاب را مخفی کنم؟

روش‌های غیرتهاجمی معمولاً اسکارهای (جای زخم) مشهودی به جا نمی‌گذارند. شال، کلاه و عینک دودی به پوشاندن آنها کمک می‌کند. عینک دودی ممکن است کبودی‌ها و ورم بعد از لیفت پیشانی و ابرو را نیز بپوشاند.

لیفت صورت آقایان چقدر دردناک است؟

روش‌های کم تهاجمی تر، مانند ژل، بوتاکس، RF فرکشنال و نخ‌های لیفت معمولاً بدون درد هستند.

آیا 60 سالگی برای انجام لیفت صورت آقایان دیر است؟

لیفت صورت اکثراً برای افرادی که در اواخر دهه 40 تا اوایل دهه 60 زندگی خود هستند انجام می‌شود. تا این سن، اکثراً علامت‌های معمول سالخوردگی را خواهند داشت که شامل: افتادگی پوست و بیشتر شدن چین و چروک، مخصوصاً در پایین صورت و فک می‌شوند. در اکثر موارد، لیفت صورت می‌تواند شما را ده تا 15 سال جوانتر نشان دهد.

چه مدت بعد از لیفت صورت، صورت ورم دارد؟

بر اساس روش درمانی شما، ممکن است تا یک هفته ورم داشته باشید. اگر التهاب و درد بیش از یک هفته ادامه یافت، به پزشک خود مراجعه کنید.

آیا لیفت صورت یک کار زنانه است؟

سالخوردگی روی خانم‌ها و آقایان تأثیر می‌گذارد. چین و چروک عمیق، خط فک افتاده، خطوط اخم و غیره در بانوان و آقایان ایجاد می‌شوند. در ابتدا لیفت صورت در میان بانوان رایج بود، اما در چند سال گذشته، تعداد آقایانی که برای لیفت صورت تحت جراحی قرار می‌گیرند، افزایش یافته است.

هزینه لیفت صورت مردان با روش‌های غیر جراحی بیشتر است یا جراحی؟

با توجه به اینکه که جراحی لیفت صورت نیاز به بی‌هوشی کامل دارد، ممکن است نیاز باشد هزینه بیشتری در این روش بپردازید. از سوی دیگر، روش‌های غیرتهاجمی در مقایسه با جراحی ارزانتر هستند. اما باید توجه کرد که برخی از روش‌های غیر جراحی لیفت صورت آقایان ماندگاری محدودی داشته و نیاز به جلسات تمدید و تکرار دارند.

چه مدت بعد از لیفت ابرو می‌‌توانم صورت خود را بشویم؟

6 تا 12 ساعت پس از درمان می‌توانید موهای خود را به آرامی بشویید.

کدام برای آقایان بهتر است؟ لیفت با نخ یا ژل؟

بر اساس تحقیقی در ژورنال کازمتیک درماتولوژی، درمان ترکیبی از نخ‌های PDO و ژل، روشی مؤثر برای لیفت و رفع افتادگی صورت است. در این روش، بهبودی چشمگیری در یک هفته پس از درمان مشاهده شده و رضایت بالایی را به همراه دارد.

مقاله‌ای که برای شما آماده کردیم، مربوط به بلاگ ره یا بوده و می‌توانید نکات جذاب و آموزش‌های دیگر را در صفحه مربوطه مطالعه کنید. می‌توانید برای دریافت انواع خدمات زیبایی از خدمات کلینیک پوست و مو ره یا بهره ببرید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *