ژل ژوویدرم: قیمت و ماندگاری فیلر juvederm

فیلرهای پوستی حاوی ژل، برای حجم دادن به صورت یا بدن فوق العاده می‌باشند. در حالیکه این فیلرها بیشتر روی گونه‌ها و لب‌ها استفاده می‌شوند، اما می‌توان آن‌ها را تقریباً به هر جایی از پوست که نیاز به حجیم شدن دارد تزریق کرد. هنگامی که بسیاری از افراد، به فکر انجام کارهای زیبایی می‌افتند، اغلب برند ژوویدرم (JUVÉDERM) به ذهنشان خطور می‌کند. این فیلر پوستی، یکی از رایج‌ترین روش‌های غیرجراحی است که به کاهش یا از بین بردن چین و چروک‌ها کمک کرده و ظاهری جوان‌تر را به ارمغان می‌آورد.

خدمات کلینیک ره یا: تزریق ژل با استفاده از بهترین مواد

Juvederm چیست؟


خانواده ای از فیلرهای پوستی حاوی اسید هیالورونیک است که برای اصلاح چین و چروک های متوسط ​​تا شدید صورت، مانند خطوط بینی (خطوط بینی تا گوشه های دهان) استفاده می‌شوند. همچنین برای بزرگ و حجیم کردن لب‌ها نیز استفاده می‌شود. محصولات Juvederm، قوامی یکدست دارد، تولید کلاژن را تحریک کرده و به طور موقت ظاهری جوان تر به پوست می‌بخشد. اکثر بیماران نیز، برای دستیابی به نتایج مطلوب به بیش از یک جلسه درمان نیاز دارند.

انواع مختلف ژل ژوویدرم JUVÉDERM


انواع مختلف ژل ژوویدرم JUVÉDERM

طیف محصولات Juvederm برای رفع نیازهای خاص، و بسته به ناحیه تحت درمان صورت و نیز میزان افزایش حجم مورد نیاز طراحی شده است.

ژل ژوویدرم ایکس-سی/Juvederm® XC

برای از بین بردن چین و چروک های متوسط ​​یا شدید صورت مانند چین های اطراف بینی (خطوط پرانتزی شکل) مناسب است.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل به چانه: ماندگاری، عوارض و هزینه

ژل ژوویدرم ولوما/ Juvederm Voluma® XC

ژل ژوویدرم ولوما Juvederm Voluma XC

برای تزریق عمیق در ناحیه گونه به منظور اصلاح کاهش حجم ناشی از افزایش سن و برای پرکردن چانه استفاده می‌شود.

ژل ژوویدرم ولور ایکس-سی/Juvederm Vollure™ XC

ژل ژوویدرم ولور ایکس – سی Juvederm Vollure™ XC

برای تزریق به بافت صورت به منظور اصلاح چین و چروک‌های متوسط ​​تا شدید، مانند چین‌های نازولبیال استفاده می‌شود.

ژل ژوویدرم اولترا ایکس-سی/Juvederm® Ultra XC

ژل ژوویدرم اولترا ایکس – سی Juvederm® Ultra XC

برای تزریق به بافت صورت به منظور اصلاح چین و چروک‌های متوسط ​​تا شدید، مانند چین‌های نازولبیال استفاده می‌شود. همچنین برای تزریق به لب‌ها و ناحیه اطراف دهان برای بزرگ کردن لب کاربرد دارد.

ژل ژوویدرم اولترا پلاس/Juvederm® Ultra Plus

ژل ژوویدرم اولترا پلاس Juvederm Ultra Plus

برای تزریق به بافت صورت و برای اصلاح چین و چروک های متوسط ​​تا شدید مانند چین های نازولبیال استفاده می‌شود.

ژل ژوویدرم ولوبلا ایکس-سی/Juvederm Volbella® XC

ژل ژوویدرم ولوبلا ایکس – سی Juvederm Volbella XC

برای تزریق به لب ها برای بزرگ کردن لب و اصلاح خطوط اطراف دهان و برای تزریق در حفره های زیر چشم برای بهبود ظاهر گودی زیر چشم استفاده می‌شود.

ژل ژوویدرم ولوکس ایکس-سی/Juvederm Volux XC

ژل ژوویدرم ولوکس ایکس – سی Juvederm Volux XC

ژل تزریقی Juvederm Volux XC برای تزریق عمیق به منظور بهبود زاویه فک در بزرگسالان بالای 21 سال استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: ژل الانسه: قیمت، ماندگاری، و مراقبت های بعد از تزریق فیلر Ellanse

کاربردهای فیلر ژوویدرم


کاربردهای ژل ژوویدرم

روش های مختلفی برای استفاده از فیلر Juvederm  وجود دارد. در زیر لیستی از سه مورد از رایج ترین کاربردهای فیلر ژوویدرم  آورده شده است:

  1. برای رفع خط خنده مناسب است: پوست با افزایش سن، رطوبت و قابلیت ارتجاعی خود را از دست داده و خطوط لبخند که از اطراف بینی شروع و تا کناره دهان ادامه می‌یابد، ظاهر می‌شوند. فیلر ژوویدرم می‌تواند به صورت حجم داده و ظاهر خطوط خنده را بهبود بخشد. نتایج حاصل از تزریق این ژل، به طور معمول 9 تا 12 ماه دوام خواهند داشت.
  2. لیفت گونه و اصلاح کانتورینگ صورت: خطوط ریز و چین و چروک تنها تغییراتی نیستند که ممکن است با افزایش سن متوجه آن شوید. گونه ها نیز تمایل به افتادگی و کاهش حجم دارند. فیلر ژوویدرم(Juvederm) می‎تواند حجم را بازگردانده و همچنین صورت را لیفت و کانتور کند. در واقع، برخی از افرادی که از این ژل استفاده می‌کنند می‌گویند که پنج سال جوان تر به نظر می‌رسند. همچنین نتایج تزریق این ژل، می‌تواند تا دو سال ماندگاری داشته باشد.
  3. حجیم کردن لب‌ها: اگر نیاز به زیباتر کردن فرم کلی لب‌هایتان دارید، ممکن است بخواهید از ژل ژوویدرم (Juvederm) برای این کار استفاده کنید. نتایج تزریق این ژل به لب‌ها می‌تواند تا یک سال باقی بماند. مطالعات نشان داده است که 78 درصد افراد، تا یک سال پس از تزریق، از ظاهر لب‌های خود راضی بودند.

مزایای فیلر ژوویدرم


فیلرهای Juvederm پس از اعمال لیدوکائین بی‌حس کننده روی ناحیه تحت درمان، تزریق می‌شوند تا درد را در طول و بعد از درمان به حداقل برسانند. Juvéderm حاوی بالاترین غلظت اسید هیالورونیک است که در حال حاضر در فیلرهای پوستی موجود است و نتایج ماندگارتری را در مقایسه با سایر فیلرها ارائه می‌کند. از آنجایی که اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن یافت می‌شود، احتمال کمی برای واکنش آلرژیک بدن به تزریق این فیلر، وجود دارد. مانند سایر فیلرهای اسید هیالورونیک دار، اگر نتایج درمان را دوست نداشتید یا دچار عارضه شدید، پزشک می‌تواند به صورت شما آنزیم تزریق کرده تا این فیلر از بین برود.

کاندیدای ایده‌آل برای تزریق ژل ژوویدرم (JUVEDERM)


کاندیدای ایده آل برای تزریق ژل JUVÉDERM

یک کاندیدای ایده‌آل به طور کلی دارای خطوط و چین و چروک های خفیف تا شدید است، و می‌خواهد یک درمان ساده و غیر تهاجمی برای رفع این مشکل داشته باشد. بسیاری از بیماران ما بالای 40 سال سن دارند، اما بیماران جوان ما می‌توانند از سن 21 سالگی برای درمان علائم اولیه پیری و جوان کردن ظاهر و شادابی پوست خود، درمان را شروع کنند. این درمان برای هر نوع پوست با هر نوع رنگ مناسب است. ممکن است برای کسانی که مشکل افتادگی پوست دارند، استفاده از این شیوه درمانی ایده آل نباشد. ایمنی استفاده از فیلر ژوویدرم(Juvederm) در دوران بارداری یا شیردهی ثابت نشده است و توصیه نمی‌شود.

آمادگی‌های لازم برای قبل از تزریق فیلر ژوویدرم


قبل از درمان با پزشک خود صحبت کنید تا در صورت داشتن هرگونه آلرژی یا حساسیت به آن‌ها اطلاع دهید. از مصرف هر گونه داروی رقیق‌کننده خون یک هفته قبل از درمان خودداری کنید تا خطر کبودی کاهش یابد. همچنین معمولاً از شما خواسته می‌شود از مصرف داروهایی مانند آسپرین یا ایبوپروفن و همچنین الکل و سیگار خودداری کنید. اگر مایل به استفاده از ژل ژوویدرم در لب‌هایتان هستید، باید به پزشک خود اطلاع دهید که آیا به ویروس هرپس سیمپلکس مبتلا هستید یا خیر.

تزریق فیلر ژوویدرم


تزریق فیلر ژوویدرم

این روش به طور معمول در عرض 15 تا 30 دقیقه انجام می‌شود. در شروع درمان، پزشک، محل تزریق را مشخص می‌کند. ممکن است یک کرم بی‌حس کننده در نواحی درمان اعمال شود. سپس ،فیلر ژوویدرم (Juvéderm) تزریق خواهد شد. پزشک شما به آرامی ناحیه درمان را ماساژ می‌دهد تا مطمئن شود که فیلر ژوویدرم (Juvederm)  به طور مساوی توزیع شده است.

مراقبت های لازم بعد از تزریق فیلر ژوویدرم


پس از تزریق فیلر ژوویدرم، بروز مقداری تورم شایع است، اما باید ظرف یک هفته از بین برود. به یاد داشته باشید که اسید هیالورونیک، آب را جذب می‌کند، بنابراین ممکن است در نواحی تزریق شده احساس سنگینی پوست صورت داشته باشید. برای پس از تزریق ژل ژوویردرم (Juvederm)، توصیه می‌شود تا 24 ساعت از آرایش، الکل، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و فعالیت های شدید خودداری کنید. همچنین سعی کنید بعد از درمان به صورت خود دست نزنید تا تحریک نشود.

ماندگاری ژل ژوویدرم


ماندگاری ژل ژوویدرم

تجربه هر بیمار متفاوت است و نتایج فردی شما بسته به نوع فیلری که استفاده می‌شود متفاوت خواهد بود. با این حال نتایج معمولاً بین شش ماه تا دو سال دوام دارند.

خطرات و عوارض جانبی


ممکن است پس از تزریق، کمی تورم و کبودی داشته باشید.

سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

  • قرمزی
  • حساسیت
  • توده یا برآمدگی
  • درد جزئی
  • خارش

همه این عوارض به طور معمول، در عرض دو تا چهار هفته از بین می‌روند. عوارض جانبی جدی‌تر مانند تزریق ناخواسته فیلر ژوویدرم (Juvederm) به رگ خونی، ایجاد جای زخم دائمی، ناهنجاری های بینایی، کوری یا سکته ممکن است به‌خاطر غیرحرفه‌ای بودن پزشک، رخ دهند. به همین دلیل بسیار مهم است که پزشکی ماهر انتخاب کرده و اطمینان حاصل کنید که برای انجام این روش آموزش دیده، گواهینامه و مجوز دارند.

هزینه تزریق ژل ژوویدرم


هزینه تزریق ژل ژوویدرم

هزینه تزریق ژل ژوویدرم (Juvederm) می‌تواند بسته به تجربه پزشک، مکان مطب و تعداد سرنگ های استفاده شده متفاوت باشد. از آنجایی که فیلرهای پوستی یک درمان انتخابی هستند، بیمه درمانی هزینه های آن را پوشش نمی‌دهد.

بیشتر بخوانید: ژل پرفکتا چیست؟

سؤالات متداول


تزریق ژل ژوویدرم چقدر دردناک است؟

تزریق Juvederm با سوزن های نازک انجام می‌شود، بنابراین خیلی درد ندارد. همچنین قبل از تزریق، مقدار کمی لیدوکائین روی پوست اعمال شده تا درد به حداقل برسد.

به چه میزان دوز ژل Juvederm نیاز دارم؟

به طور معمول، بیماران به تزریق بین یک تا دو سرنگ نیاز دارند، اما برخی از بیماران به چهار سرنگ نیاز خواهند داشت.

فیلر ژوویدرم بهتر است یا بوتاکس؟

از فیلرهای درما، مانند Juvederm، برای چین و چروک هایی که در حالت عادی نیز ظاهر می‌شوند، استفاده می‌شود، در حالی که تزریق بوتاکس و دیسپورت باید برای از بین بردن خطوط و چین و چروک هایی که هنگام حرکت صورت قابل مشاهده هستند استفاده می‌شود.

آیا فیلر ژوویدرم از بقیه فیلرها بهتر است؟

جایگزین هایی برای Juvederm، از جمله فیلرهای اسید هیالورونیک مانند Restylane ،Restylane Lyft ،Restylane Refyne و Restylane Defyne یا فیلرهای غیر هیالورونیک اسید مانند Radiesse و Scultpura وجود دارد.  با این حال درمان با فیلر ژوویدرم به علت کیفیت آن توصیه می‌شود. لازم به ذکر است بهترین ژل برای هر فرد با توجه به نیاز و شرایط فرد باید توسط پزشک متخصص تعیین شود.

نتیجه تزریق ژل ژوویدرم بعد از چند روز قابل مشاهده است؟

نتیجه‌ی تزریق ژوویدرم بلافاصله پس از تزریق، قابل مشاهده است.

چه زمانی تزریق مجدد ژل Juvederm بلامانع است؟

اگر فیلر موقت تزیق می‌کنید، معمولاً زمانی که علائم پیری دوباره ظاهر شود، می‌توانید یک جلسه درمانی دیگر نیز داشته باشید.

آیا روند بهبودی برای پس از تزریق ژل ژوویدرم وجود دارد؟

خیر. پس از درمان، می‌توانید به روال معمول خود بازگردید.

مقاله‌ای که برای شما آماده کردیم، مربوط به بلاگ ره یا بوده و می‌توانید نکات جذاب و آموزش‌های دیگر را در صفحه مربوطه مطالعه کنید. می‌توانید برای دریافت انواع خدمات زیبایی از خدمات کلینیک پوست و مو ره یا بهره ببرید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *