ژل آلیاکسین: قیمت و ماندگاری و فیلر Aliaxin برای لب و زیر چشم

هرچه سن بالاتر می‌رود، تولید کلاژن و الاستین در پوست کمتر می‌شود. خوشبختانه ژل‌های تزریقی گوناگونی برای مقابله با تغییرات ناشی از پیری دسترسی داریم. تزریق ژل یا تزریق فیلر درمانی مؤثر و کم‌تهاجمی است، اما انتخاب برند مناسبی از ژل‌های تزریقی کار چندان ساده‌ای نیست. برای آنکه در انتخاب درست کمکتان کنیم، یک برند معتبر از ژل‌های تزریقی، به نام آلیاکسین (Aliaxin) را در این مقاله معرفی می‌کنیم. فیلر‌های آلیاکسین ژل‌هایی مؤثر و ایمن‌اند که قیمت معقولی دارند و برای ناحیه‌های مختلفی مانند لب، زیر چشم و گونه مناسب‌اند.

خدمات کلینیک ره یا: تزریق ژل توسط متخصصین

فیلر آلیاکسین چیست؟


آلیاکسین ژل فوق‌خالصی بر پایه اسید هیالورونیک است که برای حجم‌دهی، کانتورینگ و لیفت اجزای صورت کاربرد دارد. ژل‌های آلیاکسین از قابلیت ترکیب کامل با پوست برخوردارند. به‌علاوه تزریق ژل Aliaxin درمانی غیرتهاجمی و نوآورانه برای آب‌رسانی، لیفت و کانتورینگ طبیعی به شمار می‌آید.

فیلر Aliaxin  بازیابی حجم پوست را برای پزشکان امکان‌پذیر می‌سازد، از این گذشته شواهد نشان می‌دهند که بسیاری از فیلرها موجب افزایش تولید کلاژن و الاستین می‌شوند، تزریق فیلر آلیاکسین ساختار پوست را نیز بهبود می‌دهد و مزایای ماندگاری را برای پوست به ارمغان می‌آورد. بنابراین فیلرهای برند آلیاکسین فقط پوست را از بیرون جوانسازی نمی‌کنند، بلکه از داخل برای بهبود پوست تلاش می‌کنند.

مزایای ژل‌های آلیاکسین


 

مزایای ژل‌های آلیاکسین

یکی از ویژگی‌های شاخص فیلرهای آلیاکسین که آنها را از انواع فیلرهای دیگر متمایز می‌سازد، نوع اسید هیالورونیک (HA) مورد استفاده در فیلرهای این برند است. ژل Aliaxin حاوی اسید هیالورونیک فوق‌خالصی است که از نظر درجه خلوص، ایمنی و مقاومت در برابر فرایندهای تولید حرارتی، در بالاترین درجه کیفی قرار دارد. همان‌طور که احتمالاً می‌دانید اسید هیالورونیک یکی از ترکیبات طبیعی موجود در پوست است که خاصیت ارتجاعی و حفظ آب به پوست می‌دهد. اکثر تولیدکنندگان ژل‌های تزریقی اسید هیالورونیک را از شرکت‌های دیگر می‌خرند، اما شرکت تأمین‌کننده آلیاکسین کنترل کاملی بر تمام فرایند تولید اسید هیالورونیک دارد، بنابراین درجه خلوص و ایمنی اسید هیالورونیک در فیلرهای Aliaxin بالاتر می‌رود.

آلیاکسین فیلرهایی با 6 فرمولاسیون مختلف را عرضه می‌کند که به دلیل استفاده از وزن‌های مولکولی متفاوت ویژگی‌های متمایزی دارند و بنابراین محصولات ایده‌آلی را در اختیار پزشکان و بیماران می‌گذارند تا به فراخور درمان مورد نظر از محصول مناسب استفاده کنند.

جان کلام آن‌که درمان با ژل‌های نوآورانه Aliaxin نتایجی با سطوح و انحناهای طبیعی صورت را به دست می‌دهد و تزریقشان به آبرسانی به بافت‌های صورت کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید: روابط زناشویی بعد از کاشت مو

کاربردهای ژل‌های Aliaxin


فیلر Aliaxin کاربردهای متعددی دارد و طیف وسیعی از نیازهای مراجعین کلینیک‌های زیبایی را برطرف می‌کند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آب‌رسانی بافت‌های پوست.
 • صاف کردن خطوط ریز و چروک‌ها.
 • از بین بردن چین‌های مختلف نقش‌بسته روی صورت، از جمله خط کشیده‌شده از بینی تا دهان.
 • رفع فرورفتگی‌ها‌ و گودی‌های صورت مانند فرورفتگی ناودان اشکی، دور چشم و گونه‌ها.
 • کانتورینگ صورت: تغییرشکل بینی، حجم‌دهی به گونه و چانه و رفع عدم‌تقارن.
 • بهبود بافت پوست و افزایش خاصیت کشسانی: مطالعات نشان می‌دهد که پوست پس از تزریق فیلر آلیاکسین 50 درصد صاف‌تر می‌شود.
 • تولید اثر «لیفت» طبیعی به عنوان یک درمان غیرجراحی لیفت صورت یا عمل لیفت صورت 8‌نقطه‌ای.
 • القای بازسازی ساختارهای کلاژنی درون پوست.

انواع فیلر Aliaxin


 

انواع فیلر Aliaxin

از آن‌جا که هر یک از ناحیه‌های صورت به درمانی خاص نیاز دارند، این برند سوئیسی شش فرمولاسیون مختلف را با استفاده از وزن‌های مولکولی متفاوت با گرانروی-کشسانی خاص تولید کرده است تا خط تولید کاملی برای درمان هم‌زمان 12 ناحیه مختلف صورت داشته باشد. در تصویر بالا 12 ناحیه از صورت با رنگ‌های مختلف مشخص شده است. همان‌طور که می‌بینید برای هر ناحیه رنگی یک بسته فیلر آلیاکسین به همان رنگ وجود دارد.

فیلر Aliaxin SR

«SR» مخفف «شکل‌دهی و بازسازی» است؛ بنابراین این ژل آلیاکسین جوانی و حالت پر بودن و چاقی طبیعی صورت را بازیابی می‌کند. ژل SR بر پایه هیالورونیک اسید است و در پوست تزریق می‌شود. ژل آلیاکسین SR بافت‌ها را پس از تزریق شدن در پوست متعادل می‌کند و چروک‌های کوچک‌تر و آشکارتر را پر می‌کند. اسید هیالورونیک مورد استفاده در تولید ژل Aliaxin SR ساختاری با اتصالات عرضی دارد و به همین دلیل از گرانروی-کشسانی بسیار مناسبی برخوردار است. ناحیه‌های گذار سخت وجود ندارند، چون ژل کاملاً و به طور یکنواخت با ساختارهای پوستی موجود تلفیق می‌شود. اثر لیفت طبیعی بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است، البته این ژل به دلیل برخورداری از ویژگی‌های سودمند، اثرات بلندمدتی نیز دارد. اثرگذاری بلندمدت فیلر Aliaxin SR به این دلیل است که اسید هیالورونیک ساختارهای کلاژن پوست را به بازسازی تحریک می‌کند و به این ترتیب نتیجه‌ای ماندگار به دست می‌آید. ژل Aliaxin SR  در سطح میانی تا عمقی لایه درم تزریق می‌شود و برای تغییرشکل انحناهای صورت کاربرد دارد. کاربردهای فیلر Aliaxin SR به شرح زیر است:

 • مناسب برای تغییر زوایا و استایل صورت.
 • مناسب برای گودی زیر چشم، شقیقه­ ها و سایرنواحی وسیع­تر صورت.
 • مناسب برای ناحیه‌های حساس.
 • ایده‌آل برای گردن، یک‌سوم پایینی صورت، شقیقه، چشم.
 • مؤثر برای رفع چروک‌های سطحی، متوسط و عمیق.

ژل Aliaxin FL

Aliaxin FL

«FL» مخفف «خطوط ریز» است. با تزریق فیلر Aliaxin FL از اثر لیفتی طبیعی برخوردار می‌شوید. ژل آلیاکسین FL محصولی خاص برای بازیابی زیبایی طبیعی حتی پس از نمایان شدن نخستین چین و چروک‌هاست. این فیلر هیالورونیک اسیدی برای از بین بردن خطوط ریز ناحیه دور دهان و لب‌ها بسیار مناسب است. فیلر Aliaxin FL ژلی قابل‌ جذب بر پایه هیالورونیک اسید است که مقاومت و گرانروی بسیار بالایی دارد. این محصول برند آلیاکسین نتایجی زیبا و متقارن را با ظاهری کاملاً طبیعی به دست می‌دهد. ژل Aliaxin FL فرمولاسیونی تک‌فاز دارد و بنابراین به‌طور یکنواخت پخش و با پوست تلفیق می‌شود. ماده فعال اصلی فیلر Aliaxin FL هیالورونیک اسید با اتصالات عرضی است که از منابع غیرحیوانی استخراج می‌شود و محصول تخمیر باکتریایی است. این ژل هیالورونیک اسیدی تولید کلاژن را در بدن برمی‌انگیزد و در نتیجه پوست را جوان‌تر و محکم‌تر می‌کند. ناحیه تزریق‌شده از اثر جوان‌سازی ماندگاری برخوردار می‌شود و رنگ پوستش متعادل می‌شود. کاربردهای فیلر آلیاکسین FL به شرح زیر است:

 • توصیه‌شده برای برجسته کردن لب‌ها.
 • دارای خاصیت آب‌رسانی.
 • مشخص کردن خطوط ناحیه ورمیلیون یا قیطان لب.

بیشتر بخوانید: مدت ماندگاری کاشت مو | کاشت مو چقدر دوام دارد

فیلر Aliaxin GP

Aliaxin GP

«GP» مخفف «عملکرد جهانی» است و با تزریق ژل Aliaxin GP می‌توان حتی چین و چروک‌های عمیق را نیز از بین برد. فیلر Aliaxin GP بر پایه اسید هیالورونیک باکیفیتی است که در لایه عمقی درم تزریق می‌شود، بافت را از داخل مرطوب می‌کند و اثر لیفتی طبیعی و فوق‌العاده را به دست می‌دهد. رنگ اصلی پوست و تقارن صورت به تدریج بازیابی می‌شود. اثر حجم‌دهی و پر کردن ناحیه‌های فرورفته این ژل بسیار قابل توجه است. ژل Aliaxin GP تولید کلاژن را در بافت عمقی پوست تحریک می‌کند و بنابراین اثری ماندگار دارد. نقص‌های شایعی مانند چین مشخص نازولبیال یا خط خنده، افتادگی پوست لب و دیگر چروک‌های عمیق را می‌توان به سرعت و به سادگی با تزریق فیلر آلیاکسین GP اصلاح کرد. به‌علاوه از ژل آلیاکسین GP می‌توان برای بهبود نتایج درمان‌های پیشین نیز استفاده کرد. نتیجه بلافاصله پس از تزریق مشخص می‌شوند و به لطف گرانروی ویژه ژل Aliaxin GP کاملاً طبیعی است. این محصول برای درمان عوارض پیری ایده‌آل است. از کاربردهای فیلر Aliaxin GP می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رفع چین و چروک‌ها: چروک‌های عمیق و با عمق متوسط.
 • ایده‌آل برای خط خنده، گوشه دهان، بینی، چانه، قلوه‌ای کردن لب‌ها و برجسته کردن گونه‌ها.

فیلر Aliaxin EV

Aliaxin EV

«EV» در این ژل از برند آلیاکسین به معنای «حجم ضروری» است. با تزریق ژل Aliaxin EV می‌توان حجم ازدست‌رفته و انحناهای ظریف صورت را به راحتی بازیابی کرد. این محصول از برند آلیاکسین فیلری بسیار مؤثر و حاوی ژل اسید هیالورونیک تک‌فاز است. این ماده فعال چند ویژگی مفید دارد: اثر حجم‌دهی بلافاصله پس از تزریق ژل مشخص می‌شود و به‌طور هم‌زمان از آب‌رسانی دائمی پوست اطمینان حاصل می‌شود. به‌علاوه اسید هیالورونیک تولید کلاژن پوست را تحریک می‌کند و در نتیجه خاصیت کشسانی پوست بیشتر می‌شود. فیلر Aliaxin EV اثر لیفت آنی دارد و علاوه بر مشخص کردن انحناهای ظریف صورت، شادابی و جوانی پوست را نیز تضمین می‌کند. ناحیه‌های فرورفته دوباره طراحی می‌شوند و فوراً ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر پیدا می‌کند. همچنین جای جوش‌های ناخوشایند یا خط خنده ناراحت‌کننده را می‌توان با تزریق ژل آلیاکسین EV با موفقیت درمان کرد. این فیلر آلیاکسین بسیار خالص است و گرانروی بالایی دارد که طبیعی بودن نتایج را تضمین می‌کند. از جمله کاربردهای فیلر آلیاکسین EV می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایده‌آل برای رفع چین و چروک‌ها، کانتورینگ صورت و برجسته‌سازی لب.
 • رفع جای جوش.
 • مناسب برای صاف کردن چروک‌های عمیق و با عمق متوسط.

فیلر Aliaxin LV

Aliaxin LV

«LV» مخفف «حجم‌ لب» است. پوست شل لب‌ها را به کمک فیلر Aliaxin LV می‌توان در حد شگفت‌انگیزی دوباره سفت و محکم کرد. این ژل از برند آلیاکسین غیرتهاجمی است و با استفاده از هیالورونیک اسید لب‌هایی جوان، متناسب و کاملاً طبیعی را خلق می‌کند. ژل Aliaxin LV  از هیالورونیک اسیدی بسیار خالص تهیه می‌شود که کاملاً و بدون ایجاد ناهمواری با پوست ظریف لب‌ها تلفیق می‌شود. ناحیه‌های گذار غیرطبیعی و سخت به دلیل گرانروی  بالای فیلر آلیاکسین LV ایجاد نمی‌شوند. ساختار این ژل هیالورونیک اسیدی فرورفتگی‌های صورت را پر می‌کند؛ به‌علاوه این فیلر آلیاکسین در برابر استرس مقاوم است. خطوط ظریف شکل‌دهنده به لب و حجم کامل لب را به کمک تزریق این ژل تخصصی هیالورونی آلیاکسین می‌توان بازسازی کرد تا لبی زیبا و جوان خلق شود. پوست پس از تزریق فیلر آلیاکسین LV سفتیِ قدیمی و حجم دوران جوانی را دوباره به دست می‌آورد.

بیشتر بخوانید: آیا کاشت مو در اسلام مجاز است؟

ژل Aliaxin SV

Aliaxin SV

SV مخفف «حجم لب» «حجم عالی» است و فیلر Aliaxin SV جدیدترین محصول آلیاکسین و درمانی غیرتهاجمی است که برای بازیابی حجم، انحناهای طبیعی و آب‌رسانی صورت طراحی شده است. این ژل Aliaxin SV قابلیت لیفت بهینه‌ای دارد که آن را برای کانتورینگ صورت و استخوان‌های گونه ایده‌آل می‌کند و با تزریق آن می‌توان زاویه‌سازی و تیز کردن خط فک را انجام داد. همچنین ژل آلیاکسین SV برای پر کردن چروک‌ها و خطوط عمیق کاربرد دارد. فیلر آلیاکسین SV از اسید هیالورونیک با اتصالات عرضی تشکیل می‌شود و به‌طور یکدست با پوست تلفیق می‌شود. افزون بر این ژل Aliaxin SV تولید کلاژن را برمی‌انگیزد و اثر آبرسانی دارد.

عوارض جانبی تزریق ژل‌های آلیاکسین


پس از تزریق هر نوع فیلری ممکن است ناحیه تزریق به مدت چند ساعت کمی ورم کند. پوست گاهی کبود می‌شود، البته اگر تزریق ژل به درستی انجام شود، بعید است پوست کبود شود.

همان‌طور که گفته شد فیلرهای آلیاکسین حاوی هیالورونیک اسید هستند و بر اساس پژوهش‌ها استفاده از اسید هیالورونیک بدون خطر است. واکنش‌ها یا عوارض جانبی ناشی از تزریق هیالورونیک اسید نادر است، البته تزریق این فیلر برای خانم‌های باردار و در دوران شیردهی توصیه نمی‌شود.

به خاطر داشته باشید که تزریق فیلرهای آلیاکسین نیز مانند برندهای دیگر صرفاً در صورت تزریق شدن توسط پزشک آموزش‌دیده و باتجربه ایمن خواهد بود.

ماندگاری نتایج فیلرهای آلیاکسین


 

ماندگاری نتایج فیلرهای آلیاکسین

ماندگاری نتایج ژل‌های آلیاکسین به سن، نوع پوست، وضعیت چروک‌های در نظر گرفته‌شده برای درمان، نوع فعالیت ورزشی و تکنیک مورد استفاده بستگی دارد. درهرحال ماندگاری بالای نتایج یکی از ویژگی‌های مهم فیلرهای آلیاکسین است. نتایج حاصل از تزریق ژل‌های Aliaxin عموماً 6-8 ماه ماندگاری دارند و تزریق را پس از این مدت می‌توان تکرار کرد.

هزینه تزریق فیلرهای آلیاکسین


هزنیه تزریق ژل آلیاکسین به عامل‌های مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها میزان ژل مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه دلخواه است. همچنین هزینه تزریق ژل Aliaxin در کلینیک‌ها کمتر از مطب‌های خصوصی است. دستمزد پزشک و نوسانات ارزی از دیگر عوامل تأثیرگذار بر این قیمت است. بهترین کار برای مطلع شدن از هزینه تزریق آلیاکسین این است که با مطب پزشک تماس بگیرید و سؤال کنید.

پرسش‌های متداول درباره ژل‌های آلیاکسین


کدام ویژگی‌ها فیلرهای برند آلیاکسین را از برندهای دیگر متمایز می‌سازد؟

همانطور که اشاره شد اسید هیالورونیک (HA) مورد استفاده در ژل‌های Aliaxin فوق‌خالص است و مقاومت بالایی در برابر فرایندهای تولید حرارتی دارد. چون شرکت IBSA (شرکت پشتیبان آلیاکسین) هیالورونیک اسید را تولید می‌کند، آلیاکسین می‌تواند فیلرهایی را با وزن‌های مولکولی متفاوت و وزن‌های مختلف HA تولید کند تا با تزریق ژل مناسب هم بتوان سلامت پوست را ارتقاء داد و صورت را جوان‌تر کرد، هم حجم لازم را ایجاد کرد. چون آلیاکسین می‌تواند اسید هیالورونیک را در دماهای پایین‌تر کشت بدهد، حالت طبیعی اسید کاملاً حفظ می‌شود و پیوندهای شیمیایی کمتری ضرورت می‌یابد.

تزریق ژل آلیاکسین درمان ایمنی است؟

بله، تزریق ژل آلیاکسین درمان کاملاً ایمن و بدون خطری است و بیماران آن را به خوبی تحمل می‌کنند. اگر برای تزریق فیلرهای Aliaxin به پزشک باتجربه‌ای مراجعه کنید، از درمانی ایمن و ساده برخوردار خواهید شد.

آیا نتیجه‌ی تزریق فیلر آلیاکسین طبیعی است؟

نتایج تزریق ژل Aliaxin کاملاً طبیعی است و تزریق به گونه‌ای انجام می‌شود که نقص‌های خاص یا نشانه‌های پیری، ضمن حفظ ویژگی‌های متمایز و منحصربه‌فرد حفظ شود. البته ناگفته نماند میزان ژل تزریق‌شده و تخصص و تجربه پزشک نیز نقش مهمی در طبیعی بودن نتایج دارد.

نتیجه تزریق ژل آلیاکسین دائمی است یا موقتی؟

آلیاکسین فیلری موقتی است. اسید هیالورونیک ظرف چند ماه کاملاً در پوست تجزیه می‌شود و در نهایت هیچ ردی از ژل به جا نمی‌ماند. اثر ژل Aliaxin را می‌توان در صورت لزوم معکوس کرد و درمان برگشت‌پذیر است. به‌علاوه تزریق فیلرهای دائمی امروزه اصلاً توصیه نمی‌شود.

از کدام‌یک از فیلرهای آلیاکسین برای ناحیه زیر چشم استفاده می‌شود؟

فیلرهای آلیاکسین به طور کلی متداول‌ترین فیلرهایی هستند که برای درمان ناحیه زیر چشم به کار برده می‌شوند، چون فیلرهای برند Aliaxin شفاف‌اند، صاف کردنشان آسان است، احتمال توده شدنشان کم است و طبیعی‌ترین نتیجه ممکن را به دست می‌دهند. ژل‌های آلیاکسین GP و SR از میان ژل‌های Aliaxin از همه برای زیر چشم مناسب‌تر است.

کدام یک از فیلرهای برند آلیاکسین برای برجسته کردن لب مناسب است؟

فیلرهای هیالورونیک اسید بیش از بقیه فیلرها برای برجسته و بزرگ کردن لب به کار برده می‌شوند. از میان ژل‌های آلیاکسین، ژل Aliaxin LV که محصول جدیدتری از این برند هم هست، مخصوص ناحیه لب تولید شده است. پیش از عرضه  Aliaxin LV از ژل Aliaxin Fl برای حجیم کردن لب‌ها و از ژل Aliaxin GP برای بزرگ کردن لب‌ها استفاده می‌شد. احتمالاً بهترین روش برای انتخاب ژل آلیاکسین مناسب مشورت با پزشکی باتجربه است.

ژل آلیاکسین محصول کدام کشور است؟

گروه IBSA توسط گروهی از زیست‌شناسان سوئیسی در سال 1945 بنیان‌گذاری شد و در زمینه پژوهش‌های دارویی و فناوری مورد استفاده برای مراقبت از سلامت پوست تخصص دارد. محصولات Aliaxin در مکانی مورد تأیید FDA، واقع در ایتالیا تولید می‌شود. شایان ذکر است که گروه IBSA تجربه و کاردانی‌اش را در توسعه دستگاه‌های پزشکی مبتنی بر هیالورونیک اسید در حوره‌های ارتوپدی، دستگاه تنفس، درماتولوژی و مراقبت از پوست به کار برده است.

مقاله‌ای که برای شما آماده کردیم، مربوط به بلاگ ره یا بوده و می‌توانید نکات جذاب و آموزش‌های دیگر را در صفحه مربوطه مطالعه کنید. می‌توانید برای دریافت انواع خدمات زیبایی از خدمات کلینیک پوست و مو ره یا بهره ببرید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *