کاشت ابرو چند ساعت طول می کشد

مدت زمان جلسات ترمیم و کاشت ابرو موضوعی است که به طور مشخص نمی‌توان آن را مشخص کرد. چرا که از شروع تا به سرانجام رسیدن جراحی پیوند فولیکول ابرو، و بسته به مراحل مد نظر و شرایط هر فرد، این زمان ممکن است متفاوت باشد. این تفاوت‌ها در مراحل مختلف، بسته به شرایط گوناگونی تغییر می‌کنند. به عنوان مثال، برخی از داوطلبان نیاز به آزمایش‌های بیشتری نسبت به دیگران دارند. پیوند ابرو برای دسته‌ای دیگر از داوطلبان نیز در مقایسه با دیگر کاندیداهای این عمل جراحی، از پیچیدگی‌های بیشتری برخوردار است.

بنابراین اگر میخواهید بدانید که کاشت ابرو برای شما چه مدت به طول خواهد انجامید، در این مقاله از وب سایت ره یا با ما همراه باشید. ما در این مقاله سعی داریم تا شما را به دیدی کلی از طول مدت کاشت ابروهای خود با ما برسانیم. البته برای رسیدن به پاسخ این سوال، راه راحت‌تری هم وجود دارد و آن اینست که همین الان با ما تماس بگیرید! کارشناسان مشاور ما در کلینیک ره یا آماده‌ی پاسخگویی دقیق به تمامی سوالات شما هستند: ۰۲۱۷۲۸۰۳

خدمات کلینیک ره یا: کاشت ابرو با بهترین کیفیت

کاشت ابرو چه مدت طول میکشد

برخی جلسات کاشت مو به دلایلی همچون شرایط خاص بیمار، یا روش کاشت ابرو مورد استفاده، ممکن است کوتاه تر یا طولانی‌تر ار دیگر جلسات باشند. نین امری موجب می‌شودکه حتی تعیین دقیق زمان و پاسخ به سوال جلسه کاشت ابرو چند ساعت طول میکشد هم دشوار شود. با این حال، ما بر اساس تجربیاتی که در کلینیک ره یا داشته‌ایم، می‌توانیم بر اساس شرایط هر شخص حدس بزنیم که این زمان، چقدر کوتاه یا طولانی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: افراد با ریزش مو سکه‌ای می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند یا نه؟

مدت زمان طی مراحل کاشت ابرو

به طور متوسط، زمانی که از اولین جلسه مشاوره کاشت ابرو تا پایان دوره‌ی نقاهت طول می‌کشد، چیزی حدود سه هفته تا یک ماه است. البته این موضوع بستگی به موارد مختلفی دارد. از جمله:

  • در دسترس بودن زمان ویزیت برای مشاوره حضوری
  • اولین زمان خالی جلسه‌ کاشت ابرو
  • فواصل بین جلسات
  • وضعیت سلامتی فرد و آزمایشات تجویز شده
  • وضعیت بانک مو
  • شدت ریزش ابروها

برای آشنایی بیشتر با مراحل کاشت ابرو و مدت زمانی که احتمالا برای هر یک از این مراحل باید منتظر آن بمانید، دانستن این نکات می‌تواند مفید باشد.

قدم اول: معاینه حضوری و دریافت مشاوره

یکی از مهمترین مراحل پیش از کاشت ابرو، مراجعه‌ی حضوری به پزشک متخصص پوست و مو معاینه‌ی حضوری است. در این جلسه مشخص خواهد شد که آیا داوطلب کاشت مو، امکان انجام این جراحی را دارد یا خیر. همچنین در این جلسه می‌توان درباره‌ی جزئیات کاشت ابرو که مد نظر داوطلب است، صحبت کرد.

برای پیش‌بینی مدت زمانی که باید برای نوبت مشاوره حضوری منتظر بمانید، نمی‌توان حدس خاصی زد. چرا که بسته به عوامل غیر قابل پیش بینی زیادی است. در نهایت، خود این جلسه، نهایتا یک الی دو ساعت به طول خواهد انجامید. البته در صورتی که مسأله‌ی خاصی وجود نداشته باشد، ممکن است پزشک پس از چند دقیقه، به شما اجازه طی کردن مراحل بعد را بدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است مراجعه کنید.

آزمایش های قبل از کاشت ابرو

برخی از شرایط عمومی داوطلب می‌تواند در جلسه مشاوره حضوری و با معاینه سرپایی، مشخص شود. با این حال تمامی پزشکان باتجربه ترجیح می‌دهند بدون انجام آزمایش‌های لازم، دست به تیغ جراحی نبرند. (البته در کاشت ابرو، ما از تیغ‌های عادی جراحی استفاده‌ای نمی‌کنیم.) آزمایش‌های پیش از کاشت مو شرایطی مانند حساسیت‌های دارویی، وضعیت غلظت خون و بیماری‌های خاص را بررسی می‌کنند.

انجام این آزمایش‌ها نهایتا یک روز از وقت شما را خواهد گرفت. با این حال برای دریافت نتایج آن، بسته به آزمایشگاهی که به آن مراجعه کرده‌اید، باید چند روزی صبر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، می‌توانید به مقاله برای کاشت ابرو چه آزمایشی لازم است مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: کاشت ابرو روی تتو امکان دارد؟

انتخاب مدل و طراحی ابروها پیش از کاشت

بر خلاف چیزی که شاید در نگاه اول به نظر بیاید، طراحی ابرو کاری چالش برانگیز به شمار می‌آید. ابروی طراحی شده باید با ویژگی‌های هندسی چهره و زوایای طبیعی صورت شما همخوانی داشته باشد؛ و گر نه نتیجه‌ی کار چندان دلپذیر از آب در نخواهد آمد. همچنین بسیاری از متخصصان زیبایی، برای طراحی ابروها، از نسبت‌های طلایی استفاده می‌کنند.

این ابروهای طراحی شده ابتدا با ابزارهای مخصوصی روی صورت شما رسم خواهند شد. در صورت رضایت، می‌توان مراحل کاشت ابرو را به پیش برد. این مرحله نهایتا یک ساعت از وقت شما را خواهد گرفت.

کاشت ابرو در چند جلسه انجام می شود؟

بعد از این مرحله، می‌توانیم کاشت ابرو را شروع کنیم. معمولا کاشت ابرو را می‌توان در یک جلسه تمام کرد. از آن جایی که کاشت ابرو معمولا به روش FUT انجام می‌شود، شامل دو مرحله‌ی اصلی برداشت گرافت و کاشت فولیکول‌های مو در ناحیه ابرو می‌باشد. مدت زمانی که باید برای جلسه‌ی کاشت ابرو در نظر بگیرید بستگی به میزان فولیکول هایی دارد که در پروسه پیوند زده می‌شوند. اما می‌توان حدود 5 الی 6 ساعت را برای آن در نظر گرفت.

دوره نقاهت کاشت ابرو چقدر طول می کشد

در اینجا به انتهای مراحل کاشت ابرو می‌رسیم. البته ممکن است برخی دوره‌ی نقاهت بعد از کاشت ابرو را نیز جزو مدت زمانی بدانند که صرف کاشت ابرو شده است. دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو با توجه به متابولیزم بدن فرد ممکن است متفاوت باشد. با این حال در اکثر موارد، پس از حدود یک روز استراحت، می‌توانید روند عادی زندگی خود را از سر گیرید. هر چند توصیه اکید پزشکان این است که تا دو هفته الی ده روز، با ابروهای کاشته شده خود مدارا کرده و از فعالیت‌های شدید بپرهیزید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مراقبت های بعد از کاشت ابرو، به مقاله کاشت ابرو در همین وب سایت مراجعه کنید.

مقاله‌ای که برای شما آماده کردیم، مربوط به بلاگ ره یا بوده و می‌توانید نکات جذاب و آموزش‌های دیگر را در صفحه مربوطه مطالعه کنید. می‌توانید برای دریافت انواع خدمات زیبایی از خدمات کلینیک پوست و مو ره یا بهره ببرید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *