بهترین کلینیک کاشت ابرو

ابرو به عنوان یکی از اصلی ترین اعضای بدن و صورت نقش بسیار ویژه ای در تعیین حالات و تعاملات افراد باهم دارد. قطعاً هرگونه ایراد و نقصی در ابرو می تواند به راحتی اعتماد به نفس افراد را تحت تأثیر قرار بدهد. خوشبختانه امروزه راهکارهای مختلفی برای ترمیم، تتو و کاشت ابروها وجود دارد. در چند سال اخیر افراد زیادی به کلینیک کاشت ابرو مراجعه و اقدام به ترمیم، تتو و کاشت ابروهای خود کرده اند که بعضاً از نتیجه کار رضایت نداشته اند.

خدمات کلینیک ره یا: کاشت ابرو با تخفیف

باتوجه به استقبال بالای مردم از عمل های زیبایی، کاشت مو و … امروزه مراکز و کلینیک های متعددی در سراسر کشور در حال فعالیت هستند. نداشتن اطلاعات کافی و مناسب در مورد خدمات، مجوزها، پزشکان، تجهیزات، کارکنان و … ممکن است نتایج نامطلوبی برای مراجعین به همراه داشته باشد که بعضاً جبران پذیر هم نیستند. در ادامه مطلب قصد داریم به بررسی ویژگی ها و قابلیت های بهترین کلینیک های کاشت ابرو بپردازیم.

مراجعه به کلینیک کاشت ابرو و کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

کاشت ابرو

همانطور که گفته هرگونه ایراد و نقصی در ابرو می تواند باعث اختلال در زیبایی و جذابیت فرد و کاهش اعتماد به نفس او شود و کسانی که به هر دلیلی دارای نقص و ایرادی در ابروی خود باشند می توانند اقدام به ترمیم و کاشت آن کنند. داشتن ابروهای دلخواه، طبیعی و حتی قابل رشد می تواند تأثیر زیادی در سبک زندگی و اعتماد به نفس افراد داشته باشد. کاشت ابروی برای افراد زیر می تواند مناسب باشد:

  •       کسانی که تمایل به پاک کردن تتو ابرو و جایگزین کردن با موی طبیعی دارند.
  •       کسانی که ابروهای کم پشت و باریک دارند.
  •       افرادی که دارای ابروهای نافرم باشند
  •       افرادی که ابروی آنها بر اثر عواملی مانند زخم، جراحت و شکستگی، تصادف، سوختگی و … ناقص شده است.
  •       افرادی که به دلایلی همچون شیمی درمانی، بیماری خاص، کم کاری تیروئید، بیماری های پوستی و … ابروهای خود را از دست داده اند.
  •       افرادی که دارای مشکلات مادرزادی باشند.

بهترین کلینیک کاشت ابرو

بهترین شیوه های کاشت ابرو در جهان

با پیشرفت تکنولوژی و علوم مختلف در دنیا امروزه استفاده از شیوه های سنتی مانند تتو و خط ابرو بسیار کمتر شده است و افراد بیشتر تمایل دارند ابروهای خود را با روش های مدرن کاشت کنند. از جمله جدیدترین و بهترین شیوه های کاشت ابرو می توان به روش های کاشت ابرو FUT، روش FIT، روش BHT، روش SUT و روش MFIT اشاره کرد. هر کدام از این روش ها دارای ویژگی ها، مزایا و معایب خاص خود هستند. روش های SUT و MFIT را می توان بهترین و کم عارضه ترین شیوه های کاشت مو و ابرو در جهان دانست.

بیشتر بخوانید: رفع خط خنده و لبخند بدون جراحی

ویژگی های اصلی بهترین کلینیک کاشت ابرو

کاشت ابرو

تعدد بالای کلینیک ها و مراکز زیبایی در کشور و تبلیغات بیش از حد و اغراق آمیز باعث شده است که انتخاب یک کلینیک مناسب برای افراد بسیار سخت شود. قبل از آنکه فرد برای کاشت ابرو یا هر عمل زیبایی دیگر به کلینیک یا مرکزی مراجعه نماید لازم است که به نکات و فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشد که مهم ترین آنها شامل موارد زیر هستند:

بیشتر بخوانید: رفع خط اخم بین دو ابرو

کلینیک باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشد

داشتن مجوز رسمی برای فعالیت یک ارگان از وزارت بهداشت به معنی این است که تمامی استانداردهای لازم رعایت شده است و در صورت بروز هرگونه مشکلی فرد می تواند از طریق مراجع قضایی برای حل آن اقدام کند. کلینیک کاشت ابرو نیز باید استانداردهای لازم از نظر سیستم های ایمنی، تهویه، اتاق های جراحی، اتاق معاینه، سالن انتظار، سرویش بهداشتی و … را از وزارت بهداشت دریافت کرده تا اعتماد مراجعین را جلب نماید.

پزشک و متخصص های ماهر و باتجربه

درآمد بالای عمل زیبایی و کاشت مو و ابرو باعث شده است که افراد سودجوی زیادی به این حوزه ورود کنند. کلینیک کاشت ابرو در صورتی می تواند بهترین باشد که از پزشکان و متخصصان با دانش و با تجربه استفاده کند. یک کلینیک هر چقدر که از تجهیزات مدرن روز دنیا بهره مند باشد، در مناطق لوکس و شیک قرار داشته باشد بدون داشتن پزشک و متخصص متبحر نمی تواند رضایت و اعتماد مراجعین را جلب کند. اگرچه داشتن مدرک، دانش و تخصص امر بسیار مهم و حیاتی در عمل های زیبایی است اما باید توجه داشت که پزشکان باید سابقه و تجربه کاری بالایی داشته باشند چرا که ابرو مستقیماً با زیبایی افراد ارتباط دارد و کوچک ترین اشتباه ممکن است عواقب جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

خدمات و قیمت مناسب برای کاشت ابرو

یکی از مهم ترین فاکتورها در تعیین بهترین کلینیک کاشت ابرو هزینه و قیمت عمل می باشد. بسیاری از افراد هستند که تمایل دارند ابروهای خود را به دلایل مختلف کاشت کنند اما بسیاری از کلینیک ها هزینه های سرسام آوری دریافت می کنند. این باعث می شود که فرد به کلینیک های نامعتبر مراجعه کند و در نهایت با مشکلات بیشتری مواجه شود. قیمت و هزینه کاشت ابرو باید به گونه ای باشد که افراد با فراغ بال بتوانند مراجعه کرده و عمل خود را انجام دهند. هرچند قیمت پایین قطعاً نشان از کیفیت پایین دارد اما اگر کلینیک های معتبر مراعات حال مراجعین خود را بکنند قطعاً تعداد مراجعین افزایش پیدا کرده و هزینه ها نیز جبران می شود.

تجهیزات و امکانات مناسب

داشتن تجهیزات به روز، مدرن، استاندارد و باکیفیت اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که حتی اگر بهترین پزشکان و متخصصان در کلینیک کاشت ابرو فعالیت داشته باشند اما اگر تجهیزات مناسبی در اختیار آنها نباشد قطعاً نتیجه کار نمی تواند راضی کنند باشد.

  •       علاوه بر موارد گفته شده برای انتخاب بهترین کلینک و مرکز کاشت ابرو لازم است که به فاکتورهای دیگری همچون تنوع خدمات به مراجعین، برخورد مناسب کارکنان با مراجعین، داشتن کادر کامل درمانی و خدماتی و … توجه شود تا بهترین انتخاب صورت بگیرد.

 

کلینیک کاشت ابرو در تهران

انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو

کاشت ابرو

بعد از آنکه فرد به تمامی نکات و فاکتورهای عنوان شده توجه کرد و همه آنها را بررسی کرد می تواند انتخاب مناسبی داشته باشد. البته باید توجه داشت که امروزه مراکز متعددی در سراسر کشور هستند که تمامی موارد عنوان شده را رعایت می کنند.

 در نهایت برای انتخاب بهترین مرکز لازم است که افراد به فاکتورهای دیگری توجه کنند که شامل بررسی سوابق و رزومه کاری پزشکان و متخصصان، مشورت و گفتگو با مراجعین قبلی که به مرکز کاشت ابرو مراجعه کرده اند و بررسی دیدگاه ها و نظرات بیماران در سایت رسمی کلینیک و شبکه های اجتماعی و … می باشند.

بیشتر بخوانید: کشیدن پوست صورت بدون جراحی با لیزر، نخ

سخن پایانی


 

در سال های اخیر تعداد مراکز عمل زیادی بسیار زیاد شده است و افراد برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو دغدغه های متعددی دارند و لازم است که به نکات و فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشند. کلینیک زیبایی ره یا با داشتن سابقه بیش از 15 سال و با ارائه خدمات متنوعی مانند کاشت مو، کاشت ابرو، بوتاکس، میکرولیندینگ، درمان سلولیت و … و با داشتن پزشکان و متخصصان باتجربه و ماهر و در اختیار داشتن به روزترین تجهیزات روز دنیا می تواند بهترین انتخاب ممکن برای افراد برای کاشت ابرو طبیعی و قابل رشد باشد.

 

 

کلینیک زیبایی ره یا انواع خدمات زیبایی پوست و مو و تناسب اندام نظیر تزریق فیلر ، لیفت صورت ، کاشت مو ، کاشت ریش و سبیل ، کاشت ابرو ، لیزر موهای زائد ، لاغری با دستگاه کول اسکالپتینگ ، مزوتراپی مو و …  را مطابق با استاندارهای روز دنیا و تحت نظر پزشکان متخصص ارائه می دهد. برای ویزیت و مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۲۲۰۲۷۲۴۵ – ۰۲۱۲۲۰۲۷۱۸۶ – ۰۲۱۷۲۸۰۳ تماس بگیرید.

مقاله‌ای که برای شما آماده کردیم، مربوط به بلاگ ره یا بوده و می‌توانید نکات جذاب و آموزش‌های دیگر را در صفحه مربوطه مطالعه کنید. می‌توانید برای دریافت انواع خدمات زیبایی از خدمات کلینیک پوست و مو ره یا بهره ببرید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *